Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana 2023

Mora biti neka pozadina priče, ne sjećam se da je Martin nekoga tako pokušao izprovocirati , a ovo kada sjedi stane ispred motora da ovaj ne može krenuti je ...
Prošlo je ispod radara ali vratite si snimku, par sekundi prije nego Martin izlazi na stazu, Tardozzi se svađa i požuruje Martina i njegov tim da izađu na stazu, sve u cilju da spriječe Martina u naumu....Ne znam da li se ikad jedan tim tako miješao u odluke drugoga.
 
Prošlo je ispod radara ali vratite si snimku, par sekundi prije nego Martin izlazi na stazu, Tardozzi se svađa i požuruje Martina i njegov tim da izađu na stazu, sve u cilju da spriječe Martina u naumu....Ne znam da li se ikad jedan tim tako miješao u odluke drugoga.

ja bi ga stero u tripčmtrne, a ne see samo svađo..
mrš..
 
Trebalo bi ih kao na otoku pustati po dvojicu.😄
 

Attachments

  • Screenshot_20231125_100908_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20231125_100908_Samsung Internet.jpg
    244.3 KB · Views: 0
Martin si je baš sam zasro kvale,Peco je to vrhunski odradio i pokvario neizvjesnost u pobjednika.Bilo bi interesantnije da je on kiksao ući u Q2.
 
Pecco moze obje utrke ljosnut opet ce biti prvak, onda ce Tardozzi iskoc ispred Martina da i on ljosne :mrgreen: vidis da je i Claudio dosao da ne bi sta po krivu krenulo :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: cicogti
Yebote pa onaj Ovan i Brasnar i nagodinu voze factory motore 🤣