Gran Premio Red Bull de España 03 May - 05 May

Završila je kratka iluzija da bi netko ove godine mogao priprijetiti MM-u, i da bi sezona mogla biti neizvjesna.
Najdosadnija trka do sada, ali svejedno dobra. One suze Quartararoa... po tome se vidi koliko je još dečkić. Ridao je. Jbg, doći će i njegovih pet minuta.
 
Moremo pricat sta ocemo al 93 vozi nenormalno dobro,mislin da ce napisat povjest nanovo,a nisan njegov fan

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

 
Ma ima nade za još dobrih borbi dok je Rinsa i ovog malog s Quattro pogonom pa i Morbideli je bio danas dobar. I stara garda nije još za otpisati. Dovi i Vale mogu još puno napraviti. Samo neznam kaj bu Lore napravio i koliko mu treba da skonta Hondu. Nadam se ne toliko koliko mu je trebalo za Dukca. A MM? Kaj reći? Ja želim da ima što jaču konkurenciju iako navijam za njega.

Tek je prošla četvrta trka, još svašta se može dogoditi.
 
Mario T said:
Moremo pricat sta ocemo al 93 vozi nenormalno dobro,mislin da ce napisat povjest nanovo,a nisan njegov fan

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Đaba mu kad već veću karizmu ima mali Quartararoa
 
Markić :misli:
Pa toliko su mi bili dragi ovi sateliti pa Danilo Bata Stojković i Rins da nisan ni primjetija ni Markića a ni dedu.
Na žalost vožnja Markića me podsjeća na zadnje sezone Doohana i eru Schumachera kad su ostavljali sve iza sebe po 14,15 sekundi-negledljivo a i tad san se zapita ba kojem ku*cu voze ostali..
Biće tu još fajta,krv su nanjušili  (y)
 
koss said:
Đaba mu kad već veću karizmu ima mali Quartararoa
E,ukra si mi riči  (y)
 
Dovi ima sve osim muda
Bit će prvak nikad pa ni onda
Jebeno žalosno
 
koss said:
Đaba mu kad već veću karizmu ima mali Quartararoa
                                                                                                                                                                                          jadan  je to vozač  koji  ima 7  titula ,  karizme  nigdi , a  u  6  sezona  GP -a  ostvarija  je  5  titula  :shock: nadam  se  da  neće  ove  godine  opet  postat  prvak .  krajnji  je  čas  da  se  naš  doktor  trgne .  btw  i  ja  se  pridružujem  onima  koji vole  mrzit  MM , vozača  bez  karizme .  jbeš  titule  kad  toga  nema .  bolje  karizma  i  bez  titule  nego  titule  bez  karizme jer  titule  niko  ne  pamti  ...  to  svi  znamo .  pamti  se  karizma pa  ako  quartararo  nikad  i  ne  osvoji  titulu(e)  svi  će  o  njemu , njegovoj  karizmi  pričat  iako  su  mu najbolji  plasmani  u  karijeri  moto 2 i 3 bili  10 . misto  , MM  se  niko  neće  ni  sjetiti ....
 
bogen said:
                                                                                                                                                                                          jadan  je to vozač  koji  ima 7  titula ,  karizme  nigdi , a  u  6  sezona  GP -a  ostvarija  je  5  titula  :shock: nadam  se  da  neće  ove  godine  opet  postat  prvak .  krajnji  je  čas  da  se  naš  doktor  trgne .  btw  i  ja  se  pridružujem  onima  koji vole  mrzit  MM , vozača  bez  karizme .  jbeš  titule  kad  toga  nema .  bolje  karizma  i  bez  titule  nego  titule  bez  karizme jer  titule  niko  ne  pamti  ...  to  svi  znamo .  pamti  se  karizma pa  ako  quartararo  nikad  i  ne  osvoji  titulu(e)  svi  će  o  njemu , njegovoj  karizmi  pričat  iako  su  mu najbolji  plasmani  u  karijeri  moto 2 i 3 bili  10 . misto  , MM  se  niko  neće  ni  sjetiti ....
hahaha....
ja sam siguran da ćeš ti pamtit mm-a....
o quarteraru će se pisme pivat....
jesi me nasmija.....
 
U svakom slučaju, sve je otvoreno, sve je moguće, osim da Dovizioso bude prvak  :LOL: ..Mislim da je to i njemu i ekipi u Ducatiju jasno. Čak ni Ducati kao motor nije više superioran u odnosu na druge... A prvak? Marquez vjerovatno, zatim Rins, a možda čak i Doktor, ako se zvijezde poslože (rokne Marquezu motor par puta)  :mrgreen:.. Vidjet ćemo hoće li Rins održati ovaj nivo..
 
Ako ko može pomrsiti račune za naslov to su Dovi/Ducati ostali tu i tamo pokoji bljesak

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Ništa posebno, dok se nije MM odlijepio, ajde de, kasnije ništa ekstra
 
bogen said:
                                                                                                                                                                                          jadan  je to vozač  koji  ima 7  titula ,  karizme  nigdi , a  u  6  sezona  GP -a  ostvarija  je  5  titula  :shock: nadam  se  da  neće  ove  godine  opet  postat  prvak .  krajnji  je  čas  da  se  naš  doktor  trgne .  btw  i  ja  se  pridružujem  onima  koji vole  mrzit  MM , vozača  bez  karizme .  jbeš  titule  kad  toga  nema .  bolje  karizma  i  bez  titule  nego  titule  bez  karizme jer  titule  niko  ne  pamti  ...  to  svi  znamo .  pamti  se  karizma pa  ako  quartararo  nikad  i  ne  osvoji  titulu(e)  svi  će  o  njemu , njegovoj  karizmi  pričat  iako  su  mu najbolji  plasmani  u  karijeri  moto 2 i 3 bili  10 . misto  , MM  se  niko  neće  ni  sjetiti ....

Nešto poput Guy Martina i Ian Hutchinsona u Isle of Man TT... ;-)
 
Pa kao Hutcy ima tolike pobjede ali nije “ popularan” dok Martin je zvijezda bez pobjede na otoku. Jbg onih 8 drugih mjedta po razlicitim klasama se ne racuna[emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hutchy po godinama nije u rangu Ansteya, McGuinessa, Donalda, Amora... ali je zato je Cumminsa, Hickmana, Dunlopa... i to još uz toliko zaredanih pobjeda da ne može biti ni približno u grupi koja kao nema karizmu. Martina su mediji prožvakali i ispljunuli, taj dio mi se ne sviđa ali poštujem njegove nastupe kao i da je pobjedio. A sve ovisi o medijima jer većinu ostalih ne bi razlikovao u birtiji s lokalcima.
 
Hutchy nije normalan (a u onoj skupini ludaka to znaci nesto :shocked:)... Voziti opet sa onakvom nogom i pobjedivati stvarno moras biti err poseban... :cool:

Ugl mediji.....  :palacdolje: Koliko su zasluzni za populariziranje sporta toliko zive od tkz skandala i laznih vijesti. Nego citam da se malom Quartararu poluga mjenjaca odvidala i da je zbog toga morao odustati.

Koji peh jebote.....