Gran Premio Red Bull di San Marino e dela Riviera di Rimini

daj reci to i za iduće staze

fanovi mm-a kao da su istog stanja kao i on :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , koji je u mladosti trebao kod psihijatra umjesto da patološki želi zadovoljiti ambicije psihotičnog tate. Pa makar i po cijenu da ubija sebe i druge oko sebe.
Imao je sreće što je blago pala kiša - što je njemu išlo na ruku poradi je najbolji u tim uvjetima. Evo, objasnio sam detaljno. Da i g... razumiju 😍

p.s. "bogte"?
Znaci kad je motor manje bitan, onda je on najbolji, ali inace je njih preko nekoliko najboljih?:mrgreen:
 
tako je. profesori inače pišu kaci i dodžeš. po tome se prepoznaju.
Mark je imao sreće s uvjetima, plus što su se poklopile dvije "njegove" staze. al svejedno bravo. sjajno iskorišteno.
Do kraja sezone predviđam borbu za 4. mjesto s Eneom. S tim da više šanse dajem baš Enei.
Banjajoooooooooooo, moraš biti zadovoljan!
Braco?
Ti si ocito neki anti MM?
Budi realan kak je vecina, i recimo svabe na sky Deutschland:
"Der bester Fahrer, mit dem Abstand"
Prevedi si sam ;)
Al ocito je zagrepcanec s Bundeka moto GP Expert ... Uzivaj v nedelji
 
Last edited:
Da "očiti anti MM"
Koliko trebaš biti zaljubljen u tu patologiju od čovjeka da bi to tako zaklljučio :mrgreen:
Pohvališ ga i komentiraš bez uzdizanja u nebo i ko da si im... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Svi fanovi su interesantni ali ovi su posebna vrsta.
Jel vam valja ovako - https://www.boyfriendtv.com/model/marc-marques-11309/

I zato ih treba uvijek iznova.
Odisel si ti nama u k...
Znal sam da si ps**, al tolki?
Nemas Argumente, pa nam saljes svoje slike ;)

Budi ti nama dobar i drzi se dalje za svoj alat ;)
 
Jebiga nekad dobro odlucis nekad se zajebes..iz pramaca su vidili Morbidelija u sljunku i kontaju haj ti po kisne gume..zivot ide dalje..ovako je bolje za prvenstvo..jos ce sad i zubat bil dobit krila..njegovi navijaci ga vec vide kao championa vec ove godine, a iduce je to vec sad gotova stvar..al u kurcu kraljevica marka..rasplet je vec za 14 dana pa cemo da vidimo cija mati crnu vunu prede
 
Zujani na aparatima Djokerica ga prestize u svim statistikama :ROFLMAO:
Ne volim ni jednog tj nisam njihov fan :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Jebiga nekad dobro odlucis nekad se zajebes..iz pramaca su vidili Morbidelija u sljunku i kontaju haj ti po kisne gume..zivot ide dalje..ovako je bolje za prvenstvo..jos ce sad i zubat bil dobit krila..njegovi navijaci ga vec vide kao championa vec ove godine, a iduce je to vec sad gotova stvar..al u kurcu kraljevica marka..rasplet je vec za 14 dana pa cemo da vidimo cija mati crnu vunu prede
pa to ni meni nije jasno. ovi komentatori pile kako se on zajebo. šta nisu u boxu ti koji o tome odlučuju.

Aj da još jednom pojasnim. Nitko ne mrzi nikoga. Prije trke i sam sam komentirao da je MM favorit iz sjene. Kad smo naslutili mogućnosti kiše napisali smo da najviše njemu ide na ruku. Čovjek je imao sreće što je taman malo pala kiša - to su njegovi uvjeti - valjda je svatko svjestan da bez toga ne bi bio ni blizu pobjede. U naaaajboljem slučaju, možda borba za postolje.
Svako idolopoklonstvo i uzdizanje u nebesa tipično je za ... no.
Za par trka će vrlo lako napravit par pizdarija pa će ga svi pljuvat.
I dalje mislim da će se borit za 4. mjesto u prvenstvu, a ne za naslov. Barem ne ove godine.

I sam je svjestan da baš ove dvije staze (osim sasch... ) njemu odgovaraju
A bagnaia... korak bliže naslova.
 
Ne. Oni mu mogu preporučit na osnovu podataka s meteo radara, ali samo vozač zna pravo stanje gripa na stazi, i njegova je odluka minjat gume ili ne.

super mu je odluka, isto kao i ona o prelasku u fiat..🤣
 
  • Like
Reactions: Shepa
'Forumski Zabari su prebrodili poraz i poceli da izlaze iz spilja :ROFLMAO:
 
Race lap record Misana na staroj dvajstrojci 🤌

FB_IMG_1725819393435.jpg
 
Kaj se događa s Apriliom? Ne kužim, u SAD u Maverik cijeli vikend dominirao i kasnije ga nema ni blizu. Što je Espargaro pao da nije završio?
 
Misano u punom sjaju :cool:, a i utrka na kraju po guštu, na početku sve po starom pa malo kišice, pa zbrka, pa na kraju ispliva MM sa najvećim mudima na gridu 💪.
NIje da ga obožavam ali je fakat tip rođen za utrke , voli riskirat do bola ..no sad je u situaciji da nema šta izgubit pa može stisnut, makar flisnuo... ;)
Ova priča o stazama koje nekome leže il ne leže je bez veze, MM je jučer pobjedio na desnom krugu sa više desnih zavoja tako da ta priča kako mu lijevi više leži je bez veze... pogotovo kad je riječ o top profesionalcu, baš bedastoća, to meni može više ležat desni ili lijevi al tipu koji svaki dan gazi top stroj do granica pada i pričat da mu nešto više paše...hajde daj, razmislimo malo ... "a možda mu i gumu okreću naopako jer mu se lijeva strana više troši".. zezam se, :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Dvije pobjede za redom, samopouzdanje do neba, sad će se stalno gurat s ovom dvojicom, ma bude interesantno , pogotovo ako JM i Pramac nastave ovako griješit, a Bagnaia nastavi žalit samog sebe .... ovaj pliva u takvim situacijama, stvorene su za njega , sjetimo se sezone i borbe za naslov (Rossii/Lorenzo) i njegovog orgijanja :rolleyes:

Bestia opet odličan, samo nek se gurka pri vrhu, predobar je ;)
 
Ma mega prvenstvo, malo kise, malo gluposti, malo samosazaljenja, malo junastva, malo ignorancije, ma za svakoga po nesto i sve to iz DESMO pekare 💪 ❤️

Forza DUCATI !!!

Nainteresantniji mi je bio smijesak brka Gigia koji se vec veseli cirkusu koji slijedi slijedece sezone. Bolji izbor od MM partija nije mogla napravit niti uz pomoc umjetne inteligencije, kloniranja i 4E printera :D