Grande Premio Tissot de Portugal 2024

Screenshot_20240325_181505_Samsung Internet.jpg
 
Krivi su i jedan i drugi al mi je drago da mu je banjaja zabiberio... mm ce drugi put kontat hocul mu uletit ili necu a banjaju zaboli..mlad je ima vremena
ma oce kiflu. ovo je veci feler za peca nego za mma

mm zna da ako prikupi dovoljno podataka ce mu biti dosta, peko ako ne krene ko baja u prvenstvo nebu se tako lako vratio ko proslih godina.


mislim da je peko ovim potezom zelio malo pokazati muda, samo bojim se da nije bas izabrao pravu metu :D
 
ma oce kiflu. ovo je veci feler za peca nego za mma

mm zna da ako prikupi dovoljno podataka ce mu biti dosta, peko ako ne krene ko baja u prvenstvo nebu se tako lako vratio ko proslih godina.


mislim da je peko ovim potezom zelio malo pokazati muda, samo bojim se da nije bas izabrao pravu metu :D
Slazem se, zajeb je bio u tome sto je racunao da unutarnji obicno ostane na kotacima.:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: c2h5oh
odlicna trka, dosta zanimljiva ali acosta je bas pokazao kontrolu. ja sam mislio da ce sprzit gumu i da ce krenut zaostajat opet. ali mogao bi on u tvornicki umjesto millera
 
Pravi fajt je kad i jedan i drugi ostanu na kotačima ,uljudno si klimnu kacigama i nastave dalje .Međutim u ova moderna vremena nema te kulture ,stoga ,zasrali su obojica.👍🤣
 
  • Like
Reactions: cicogti
Za razliku od Qatara, nadam se da su svi uživali u prekrasnoj stazi i utrkama, ...konačno 👍, a sad na red dolazi GP USA, još jedan rodeo u Texasu ... kud ćeš bolje.
Pobjeda Rinsa prošle godine još uvijek je u sjećanju, jedina pobjeda rekli bi outsidera, iako Rins ne zaslužuje da ga takvog smatramo, no trenutno stanje neide mu u prilog.
Ova nedjelja je bila čista petica, Martin jbn dominantan, Maverick sjajan žao mi ga je , Acosta pravo osvježenje, Bagnaia poslovično dobar, Maniak sa najbržim krugovima utrke sjajan,.. MM nam je trebao al sa tim provociranim padovima neće otići daleko, netreba zaboravit da je i u subotu Martina skoro sjebo na isti način...no falilo je malo agresije, s njim nije dosadno ... Binder gore/dole, ...itd ....
Od svih najviše mii je žao Marinia , no sam si je kriv kad je otišao na Hondu, jbg ....
Show must go one ;)💪💪 ...

Acosta se u jedinici izvukao na slajsanje pored Banagnie, u videu se lijepo vidi kako je još kao mali to trenirao, istina na poligonu ali škola je škola
 
  • Like
Reactions: Spori