grane ne dihtaju

berislavv

Active member
Čitam malo po stranim forumima pa se ameri stalno žale da im motor ne ide kak treba kad grane ne dihtaju dobro na glavu.

E sad čisto teoretski koji su simptomi kad grane ne dihtaju na glavu?
 
berislavv said:
Čitam malo po stranim forumima pa se ameri stalno žale da im motor ne ide kak treba kad grane ne dihtaju dobro na glavu.

E sad čisto teoretski koji su simptomi kad grane ne dihtaju na glavu?
koje grane....usisne ili ispusne.... :misli: :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
koje grane....usisne ili ispusne.... :misli: :mrgreen:

pardon
mislio sam na ispuh

za usis mi je jasno, ak ne dihta, vuče zrak sastrane, ali kakve veze ima ako ispusne grane ne dihtaju
 
bmw m 5 said:
koje grane....usisne ili ispusne.... :misli: :mrgreen:
ja bi reko da motocikl nema usisnu granu 8)

@ berislav - meni se to desilo na povratku s faberovog vjencanja, odserafila se bila prirubnica na jednoj grani - motor tesko pali, kad upali onda ide normalno(bar nisam osjetio neku promjenu) al kod oduzimanja gasa rafali ko da si u ratu - ta ta ta ta ta bam bam bam bama bam
 
berislavv said:
pardon
mislio sam na ispuh

za usis mi je jasno, ak ne dihta, vuče zrak sastrane, ali kakve veze ima ako ispusne grane ne dihtaju
ako ispusne grane ne dihtaju isto moze povuc zraka u krivom smjeru, jer ima jedan djelic di su istovremeno otvoreni i ispusni i usisni ventili
 
Kako mogu ne dihtat, ne može ne dihtat
a ako već ne dihta trebalo bi bit poprilično gluh i slijep da se ne primjeti to
 
aurellie said:
Kako mogu ne dihtat, ne može ne dihtat
a ako već ne dihta trebalo bi bit poprilično gluh i slijep da se ne primjeti to

kažem da sam naletio da se na stranim forumima žale na to i da jedva skuže, a ja nisam imao takav slučaj pa me zanima kako se to manifestira
 
I meni je bilo sumnjivo, pa sam išao provjerit 

 
skala said:
I meni je bilo sumnjivo, pa sam išao provjerit 

Opet skupljaš staro gvožđe za reciklažu? Pošto je kila ovih dana?
 
pada snaga kod malih okretaja, i na leru nemoze ili slabo radi, zavisi od 'rupe'
kad se samo sjetim fiata 132 kad smo mu opet stavili lonac..
ili cagive 350 rosa
 
jolly the roger said:
pa koliko znam kod motocikala se uvijek radi o 1  ili 2 karburatora (odnosno brizgaljke) za svaki cilindar :misli:
uglavnom... gotovo uvijek, ali ima iznimaka.. ;)
 
Da,teoretski,uglavnom,ijako ne uvijek ali možda ponekad i u pravilu nema pravila da je to uvijek tako premda makar ili ponekad je tako :mrgreen:

al ga drobi ovaj naš teoretičar đoleeee :LOL:
 
strasilo said:
uglavnom... gotovo uvijek, ali ima iznimaka.. ;)
tipa :misli:
KAMENI DJ said:
Da,teoretski,uglavnom,ijako ne uvijek ali možda ponekad i u pravilu nema pravila da je to uvijek tako premda makar ili ponekad je tako :mrgreen:

al ga drobi ovaj naš teoretičar đoleeee :LOL:
aj se javi ako dodjes u zg (y)