Grčka 2021.

GT

Active member
Putovanje je iz 2021., ali tek sad sam uspio odraditi materijale i složiti prigodni vidio.
Zbog ograničenog vremena (9 dana) ideja je bila proći prvi dio puta što brže pa smo do Beograda koristili autoput, dok je ostatak putovanja uglavnom prošao lokalnim cestama.
Napravili smo nešto preko 4000 km u 10 dana kroz Srbiju, Sjevernu Makedoniju, Grčku, Albaniju i Crnu Goru.
Niže je par fotki i video sa cijelog putovanja.


1 (JPEG FHD).jpg
2 (JPEG FHD).jpg
3 (JPEG FHD).jpg
4 (JPEG FHD).jpg
5 (JPEG FHD).jpg
6 (JPEG FHD).jpg
7 (JPEG FHD).jpg
8 (JPEG FHD).jpg
9 (JPEG FHD).jpg
10 (JPEG FHD).png
 
11 dana s temp između 36 i 40
😁
 
  • Like
Reactions: GT
Nas je prosle godine oduševio peloponez,predivan za voznju,pogotovo potez od olimpie preko mjesta gdje je crkva svete teodore,pa do sparte👍👌,svakako je cilj otic opet na peloponez,mi bili u prolazu za tursku 3 dana,treba barem 7 da se kvalitetno obiđe
 
  • Like
Reactions: GT
Meni je top zapravo planinski dio Grčke..... sve oko Delphija.
Tamo su njihova najjača skijališta.
 
Nas je prosle godine oduševio peloponez,predivan za voznju,pogotovo potez od olimpie preko mjesta gdje je crkva svete teodore,pa do sparte👍👌,svakako je cilj otic opet na peloponez,mi bili u prolazu za tursku 3 dana,treba barem 7 da se kvalitetno obiđe
Sparta nas nije nešto oduševila, može se i zaobići. Bolje je iskoristiti to vrijeme za planinske vožnje kao što i blagi kaže.
 
Je,sparta je bez veze ,ali morali smo okinut fotku kod onog lika iz filma😁,ona je bila samo prolazna tocka,na predivnim brdskim cestama od olimpie prema nafpliu👍
 

Attachments

  • IMG-20230611-WA0015.jpg
    IMG-20230611-WA0015.jpg
    177.8 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: GT