Greeeeeeen ^^ ST 125

Status
Not open for further replies.

iTox

New member
Evo dodatak: stavljena zelena neonka ispod repa.. ali je ona ispod skutera jako oslabljela pa cu je promjenit..

Here it is:

P5133085.jpg
 
Skinut cu kada stavim tablicu ispod.. pa cu skinut obe neonke i vratit ih u komp :)
 
neke neka na to se curice pale :LOL: stavi jos jednu crvenu naprijed :mrgreen:
 
Black_rox said:
Normalno da je užas to se djeca pale na to,a jeb.. ga i mi smo nekad bili djeca i padale su nam čudne zamisli :mrgreen: :mrgreen:

Da jbg., sam kaj smo mi (neznam za tebe) imali u tim godinama matike i stavljali rezice i gljive  8)

Al ovo zgleda ko neko lose okiceno svjetlece Bozicno drvce  :mrgreen:
 
full88 said:
Da jbg., sam kaj smo mi (neznam za tebe) imali u tim godinama matike i stavljali rezice i gljive  8)

Al ovo zgleda ko neko lose okiceno svjetlece Bozicno drvce  :mrgreen:
I ja sam počel na apn-ima,i kopal po cijelu noć u garaži po njemu da ide šta bolje,i tako svaki drugi dan,tu sam najviše naučio,nisu mi padale na pamet neonke,nego šta još napraviti da ide bolje (y)
 
Damnit koji komentari.. ajde ajde sutra ih vracam u komp :(
 
ajde, bio je dobar pokušaj da vidimo kakav si električar  (y) . Onaj prekidač za upalit ih možeš koristiti kao glavnu sklopku za struju što bi ti bila i kao neka dodatna zaštita od krađe  (y)
 
Hehe da prekidac je ko u tvornici napravljen :D
 
da, odlično si izbušio rupu, jedino mislim da bi mogao biti preslab za onu moju prijašnju ideju o sklopci za struju
 
Nope...
Ali netreba mi to
smislit cu ja nesto drugo za taj prekidac :D
 
seljo tuning...  :LOL:

Nego daj napravi nesto konkretno na skuteru pa onda otvori temu...  (y)
 
a fino sam rekao cim je otvorio svoju prvu temu da je to seljo beljo tuning, i da ljudima izgleda odvratno al ne

mici te neonke dok te netko nije spucao ciglom
 
Status
Not open for further replies.