Grobnik 20-22.10.2023. Alpe adria & PH

karadolo46

Well-known member
Ovaj vikend na Grobniku.

Alpe adria i prvenstvo Hrvatske cestovne moto utrke šŸ‘
 
2F151345-CAA6-4209-AB4D-037032730228.jpeg
 
Prognoza i nije bas bajna al sto je tu je šŸ˜šŸ‘
 
Dobrih trka bilo jucer i danas... cak je i vrime nakraju ispalo dobro s obzirom kakve su bile najave za vikend i kisu...

Gledatelja kao i obicno manje nego trkaca na stazi... steta al sto je tu je... mi koji smo bili smo uzivali dva dana gore šŸ˜

Od nasih nastup brace Nervo, Majcan, Grsic, Ciko, Visak, i ostala ekipa u klasi 125
 
negdje sam vidio da je upad 15 eura, malo se netko tamo posvađao s mozgom
 
Tako je vec zadnjih par godina... to je cijena ulaza za oba dana...

A i prije je bilo nesto manje ali se uvijek naplacivao ulaz... na motohapeninge je bilo cini mi se 25 kn, a na alpe Adriu i nekadasnje europsko prvenstvo je uvijek bilo oko 50 -ak kuna
 
Majcan osvojio naslov u 600 sst za prvenstvo hrvatske

Dominik Nervo odlican i dobro se borio u klasi SBK i s vremenom 1.29,xxx dok nije pao u zagrebackom ( valjda slomio ruku)


Mali Grsic se brzo privikao na R6 nakon prelaska na pol sezone sa Ninje 400 na klasu vise... s vremenom 1.30,600 cini mi se stvarno kapa do poda
 
Rado bih se dofural vidjeti ,međutim okupiti ekipu postaje pomalo nemoguća misija.I ovi koji bi iÅ”li lagano protestiraju zbog cijene upada,nije da je nedostižno,ali ljudi to smatraju pljačkom .Iako u lokalnim okvirima,Å”to je previÅ”e je previÅ”e.Par vozača i nekolicina etabliranih ,nedovoljno da se privuku gledatelji.šŸ˜ŽšŸ˜„
 
Ja valjda zadnjih 20 i kusur godina mislim da nisam propustio ni jedan Alpe adria vikend na Grobniku... nekad upadnem bez ulaznice ( odnosno sa propusnicom - kao u doba pandemije kad se ulaznice nisu ni mogle kupit nego se moralo s propusnicom od motodroma unutra), nekad platim kao sto sam i ovaj vikend i ni najmanje mi nije zao tih 15 ā‚¬ upada...

Tih 15 ā‚¬ ulaza za dva dana je ionako najmanji trosak kad dodes tamo...
 
Ionako se na Grobniku vise osim ta dva vikenda godisnje Alpe adrie drugo sto se tice motora nema sto pametno ni pogledat
 
  • Like
Reactions: Igor28
Nije u pitanju tih 15 eura,pogotovo za dva dana.Popratni troŔak je druga priča .
 
Uopće nije problem u cijenama ulaznica, za provest se uz dobre utrke, pogledat najbolje vozače iz okolnih zemalja , naÅ”e najbolje dečke to nije niÅ”ta i joÅ” za dva dana ;) (y), mislim da nikome nije problem jer dolazi samo onaj koji to voli jbg .

No stvar je principa da kad neÅ”to platiÅ” trebao bi dobit barem tri stvari: popis sudionika po klasama (makar fotokopiju na A4), wc na par mjesta (ok Å”ume je u izobilju al jbg bilo bi pristojno) i treće razglas (to da nemogu napravit jednom zauvjek teÅ”ko razumjeti)

To ti dođe neki minimum ako plaćaÅ” upad. :rolleyes: