Grobnik AA + PH 26.-27.06.2021.

Bilo je nekako čudno na ovogodišnjoj AA, nije baš bilo feštarsko raspoloženje, da nije bilo ekipe sa autima koji su kasnije vozili krug, ocjena bi bila još lošija!

NJTTYpw.jpg


qZwvHe4.jpg


To je to od slika, jbg nisam više profesionalni fotograf.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
nemaš šta..
sutra i prekosutra vozim i još jedan friend..
ovo sve šta valja vozi sa švabama i kad su ovi organizirani eventi..po grupama..
 
Što jest jest, mušku trku 300 nisam stigao pogledat, ali ženska je bila top, borbene su, najzanimljivija što se tiče duela
 
  • Like
Reactions: Riker
Gledam od Vugrineca jucer najbrzi krug u trci.., 1.28,031... popravio svoj rekord u klasi 600

to je prosjecna brzina 170,45 km/h

bome vadi yamahi mast 😀
 
Nisam napomenuo da se popodne iza trka motora vozio i krug za PH auti

jucer popodne treninzi i kvalifikacije a danas trke

Jucer Lovro s Krka sa starim naturpijanim peugeotom 106 rallye isao krug 1.45,347

a Kotromanovic s nekom zvjeri od Seat Leona isao 1.30,600

ne pratim tu scenu auti bas nesto al idu neki ko rakete 👍

Tako da se uglavnom kroz vikend imalo sto vidjeti na Grobniku

mi smo lipo ubili dva dana bome gore... ni vrucina nam nije mogla nista 😁
 
Krug je bio baš dobar za gledat, prva grupa gdje je Lovro vozio je bila dobra trka, na početku Lovro poveo kako se očekivalo, onda je morao u box neki penal odradit, moguće za jump start il nešto, vratio se dosta iza Suzuki Swifta koji ga je pratio do tada, kako ga je bio brži za par sekundi po krugu, stigao ga je pred sam kraj trke i onda na izlazu iz rupe je naletio na grupu onih Yarisa Cup autića, oni ga zakočili, Swift opet malo pobjegao a ostalo 2 kruga do kraja, i onda u zadnjem krugu ga konačno prestigao i ušao u Zagrebački - i onda se neki 106 razletio na stazi, zavijorila se crvena zastavica i jbg, finalni rezultat računao se od kruga prije, al to je motorsport, kruh sa 9+ kora.

A ti Cupra Leoni TCR baš idu bez puno buke i muke po tom Grobniku, lijepo za vidit.

Par propalih fotki propalog fotografa.

ilyu8lF.jpg


dpMQ1TI.jpg


h6v8TJG.jpg
 
Sto si skrt s tim slikama... 😔

daj baci jos koju... vidio sam te da si slikao... 😁
 
Ma jao kompa moj gledam u fotke ništa pametnog nema nisam se nešto trudio ovog puta hahah. Evo ima ovo :LOL:

zVnW4l5.gif
 
U četvrtak je track day za aute. Možda stignem na kratko, žicaju dječica da ih vodim... :p
 
Stk 1000 prekinuta u 9 krugu... pad al nisam vidio sto ni ko

Filla prvi ... 1.28,150

Francini 7

Visak 8

Maric 9
Prekinuta jer su dvojica završila u gumama metar od nas na zagrebačkom... poljak je ostao ležati ,ovaj drugi je brzo došao ksebi,.... izgledalo baš ružno, a najružnije od svega što je čovjek nemoćno ležao a ekipa totalnih neznalica samo trčala oko njega kao oko panja , nitko da čučne i barem mu digne vizir da diše, otkopča kombinezon……... dok nije došla prva pomoć ,..... nasreću, izgleda da je dečku stradalo samo koljeno ….no na šta je ličila ta intervencija bolje da nisam gledao jbt. …. malo zatim je bio start djevojaka i ista priča na ulazu u zagrebački …. uglavnom, dopizdilo mi i otišao na gemišt ;)
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Trebao si doc unutra do nas... tamo je bilo manje napeto 😁