Grobnik - Alpe adria i PH 04.-06.08.2023.

karadolo46

Well-known member
Dakle ovaj vikend

706E7D66-40DB-4EEB-91CF-6C8485C53C5F.jpeg
 
A to... 😁

Ja mislio da komentiras kisnu trku

Jer 600 su vec dugo tu po vremenima... malo ko je isao ispod... pred par godina je Vugrinec u 600 STK isao na Alpe adria ispod 30 i ovaj Molnar sto je subotu pobijedio
 
Na to sam mislio, nekako mi djeluje da se to moralo spustiti. Sto zbog napretka motora i,vozaca, sto zbog nove podloge.
 
Molnar bi subotu na utrci mozda i isao nesto ispod 30 da ih na pol trke nije kisa zajebala... oni su krenuli po suhom i nakon pol trke je kisa pocela pa je trka prekinuta u 7 od 11 krugova i to je priznato za konacni poredak.

Ove ostale trke su vozene po polumokroj podlozi, a nedjeljne sve trke su bile kisne
 
Na to sam mislio, nekako mi djeluje da se to moralo spustiti. Sto zbog napretka motora i,vozaca, sto zbog nove podloge.

Trebalo bi se spustit da , ali nije...

Kazem Vugrinec koliko me sjecanje sluzi je pred 2-3 godine sa 600 stock isao 1.28 i nesto sitno u utrci i ovaj Molnar nesto blizu Vugrineca... za ostale se ne sjecam da su isli ispod 30
 
  • Like
Reactions: piljun
Ovaj prvi Montella je inace aktivni vozac u svjetskom supersport prvenstvu. Prosle godine 7 na kraju, ove godine ima par postolja
 
  • Like
Reactions: bolcic and s2r
Mislio sam sa sinom doci u nedjelju, al kad sam vidio prognozu sam odustao..
Stete vremena losega..
 
  • Like
Reactions: e39