grobnik open moto day

bu2rider

New member
darage kolege...zanima me ako neko zna, u sta ne sumnjam :jesus:, kakva je situacija sa open moto day...do sada sam samo isao na motohappaning-e..a sad sam planirao u ponedeljak doci i na moto open day..pa me zanima dal je to ista varijanta...ili je samo kao trenin vozanja..odnosno dodje mu kao neki aj da kazemo otvoreni trening..nema nikakvih ogranicenja ili ...
hval pozdrav (y)
 
Prvo se moraš učlaniti u HMS i dobiti licencu.
Zatim moraš provjeriti da li je trening prijavljen HMS-u.
Ako nije, ne smiješ se voziti, jer je to kažnjivo statutom HMS-a.

Slobodni treninzi i utrke bilo koje vrste su strogo zabranjeni bez odobrenja HMS-a.

:misli:
 
bu2rider said:
darage kolege...zanima me ako neko zna, u sta ne sumnjam :jesus:, kakva je situacija sa open moto day...do sada sam samo isao na motohappaning-e..a sad sam planirao u ponedeljak doci i na moto open day..pa me zanima dal je to ista varijanta...ili je samo kao trenin vozanja..odnosno dodje mu kao neki aj da kazemo otvoreni trening..nema nikakvih ogranicenja ili ...
hval pozdrav (y)


Čisti trening, ujutro od 9 do 12.30 i popodne od 13 do 17 sati. Platiš i voziš. Imaš slobodne dane i 31.8. i 1. 9.  (y)
 
AndreyA said:
i 23.8.
neki su već u pripremama  :mrgreen:
više su na Grobniku nego doma  :LOL:

to mi je san jednog dana  :mrgreen:
 
AndreyA said:
i 23.8.
neki su već u pripremama  :mrgreen:
više su na Grobniku nego doma  :LOL:
jel to Mudri trenka ili netko drugi, nemoj bit tajnovita u ovo krizno doba, podjeli sa nama :misli: :mrgreen:
 
antefz6 said:
jel to Mudri trenka ili netko drugi, nemoj bit tajnovita u ovo krizno doba, podjeli sa nama :misli: :mrgreen:
otišo jutros u 6  :mrgreen:
već se spominju i pripreme za 31.8.i 1.9.  :konjic:
 
Evo ima 31.8., 1.9. , i sad su jos napravili termin i za 4. i 5.9. A valjalo bi i u San marino na MotoGp otici Rossi'a pogledati po zadnji put na M1. Nisam pametan....
 
Brmbota said:
Evo ima 31.8., 1.9. , i sad su jos napravili termin i za 4. i 5.9. A valjalo bi i u San marino na MotoGp otici Rossi'a pogledati po zadnji put na M1. Nisam pametan....

Pa to je jasno, 31. i 1. Grobnik, pa 4. opet Grobnik, pa navečer u San Marino.  :mrgreen:
 
Grobnik free day, 4-5. 09.
vikend ko da je bio naručen kod Sijerkovića...sve 5 ...luđaka niodkud, milina za lagano rundanje ...
 
baxy said:
Grobnik free day, 4-5. 09.
vikend ko da je bio naručen kod Sijerkovića...sve 5 ...luđaka niodkud, milina za lagano rundanje ...
kakvo vrijeme bilo?
temperatura?
koko motora na stazi?
 
ja uvijek natempiram otici za vikend iz rijeke kad netreba! danas se vracam i vidim da sa grobnika ide dosta ekipe, danas se izgleda fino vozilo, a nista, probacu sutra organizirati se da napravim par krugova
 
propustio si razradjivanje jednog krasnog bmw-a jucer
i danas,btw laicki mobitelom 1.32.07
 
loudpipes said:
propustio si razradjivanje jednog krasnog bmw-a jucer
i danas,btw laicki mobitelom 1.32.07

Da nije Maći?  :)
 
angelo.ma said:
gleda sam njegovu vožnju na youtubeu s Sandrovom R6, stvarno lipo vozi (y)

...hehee da lipo vozi, ..angelo ...nitko ne vozi Grobnik ljepše od Maćija ...  (y) (y)

...a kako vidim ,ti si na dobrom putu da jednog dana možda uđeš u tu konkurenciju  :wink: (y)
 
baxy said:
...hehee da lipo vozi, ..angelo ...nitko ne vozi Grobnik ljepše od Maćija ...  (y) (y)

...a kako vidim ,ti si na dobrom putu da jednog dana možda uđeš u tu konkurenciju  :wink: (y)
:mrgreen: fala na komplimentu, ALI. da sam 15 godina mlađi i 400km bliže stazi :?. sa 3-4 posjeta stazi godišnje nemam šta očekivat, a gušt mi je pogledat momke koji znaju vozit  (y).
 
Ja sam se jucer fino izvozao, bilo nas sve skupa 5, sa tim da su 2 bile zenke iz slo valjda, i 2 momka iz Sinja i ja, stukao jedan rezervar i otisao kuci. vrijeme idealno!
 
Brmbota said:
Ja sam se jucer fino izvozao, bilo nas sve skupa 5, sa tim da su 2 bile zenke iz slo valjda, i 2 momka iz Sinja i ja, stukao jedan rezervar i otisao kuci. vrijeme idealno!


r6 i ?