Grobnik-ovaj vikend???

Status
Not open for further replies.
Znam da "bridgestone" ima test guma ovaj tjedan ali ne znam točno kad,ponedjeljak,utorak a za vikend ne znam :LOL:
 
Kaj nije alpe adria ?
 
PRObike Bojan said:
Razumjem te sve sam ne razmem kaj ti znači  :LOL: ???

pa to valjda zato jer ti pitas za vikend, a on tebi o ponedeljku i utorku :LOL:
 
PRObike Bojan said:
Pa njemu je je vikend valjda Pon i Ut  :LOL:

Oprosti,nisam vidio da si pitao za vikend :mrgreen:
Drugi put ću pažljivije čitat :mrgreen:
 
bas sam danas razmisljal kak bi se u nedjelju,naravno ak bu ljepo vrijeme,dokotural do grobnika
moram priznat da nisam tam nikad bio  :(
 
Momci moji di vi živite! U utorak je bridgestone test a 19-21 je Alpe adria cup i državno prvenstvo
 
A šta je tebi važno vozit se po cesti i mislit da si najbrži da si neka faca.
Momče moj i svi vi kao šta je ovi ninja svatite da svako ko vozi na grobniku ispod 1,50 da je za vas avion i to trebate cijeniti a ako ne mislite da je to tako onda ni ne trebate biti na ovom forumu.
 
guli said:
A šta je tebi važno vozit se po cesti i mislit da si najbrži da si neka faca.
Momče moj i svi vi kao šta je ovi ninja svatite da svako ko vozi na grobniku ispod 1,50 da je za vas avion i to trebate cijeniti a ako ne mislite da je to tako onda ni ne trebate biti na ovom forumu.

nemoj se ljutit, ninja je lokalni provokator  :wink:
 
Jel ima netko točan raspored odnosno satnicu? Imam posla a htio bi obavezno to pogledati.
 
Za`sada samo ovo:

ORARIO PROVE E GARA PER LE MOTO D'EPOCA DELLA GARA DI RIJEKA DEL 20\21 MAGGIO:
VENERDI' POMERIGGIO PRIMA PROVA
CRONOMETRATA PER LE MOTO D'EPOCA E CLASSICHE,
SABATO IN MATTINATA 2^
PROVA CRONOMETRATA E SABATO NEL POMERIGGIO LA GARA PER LE MOTO D'EPOCA
E CLASSICHE.
 
shmrkavac said:
Za`sada samo ovo:

ORARIO PROVE E GARA PER LE MOTO D'EPOCA DELLA GARA DI RIJEKA DEL 20\21 MAGGIO:
VENERDI' POMERIGGIO PRIMA PROVA
CRONOMETRATA PER LE MOTO D'EPOCA E CLASSICHE,
SABATO IN MATTINATA 2^
PROVA CRONOMETRATA E SABATO NEL POMERIGGIO LA GARA PER LE MOTO D'EPOCA
E CLASSICHE.

A za one koji ne znaju talijanski :misli:
 
guli said:
A šta je tebi važno vozit se po cesti i mislit da si najbrži da si neka faca.
Momče moj i svi vi kao šta je ovi ninja svatite da svako ko vozi na grobniku ispod 1,50 da je za vas avion i to trebate cijeniti a ako ne mislite da je to tako onda ni ne trebate biti na ovom forumu.
svi po pričama idu 1.45 kolko čujem po zg i tak kad sam u nekim društvima, a onda ove budale šta idu samnom na trke prđu kraj njih a voze cca 1.48. jedan tu blizu kt sa 10-kom je vozio 1.43 po prolomu oblaka, a po suhom 1.41 i ja došo prvi put na stazu i prđem kraj njega ko da stoji i onda ja imam nabrijan motor,a i ti šta pričaju da su brzi po cesti brzo se smire kad ih netko prestigne
imam ja frenda šta radi u tg i druži se s ekipom iz zg i priča kak se oni voze prema grobniku,kak su najbrži i kad sam ga prestigo više nikad nije ništa reko a na grobniku je pao na 2,15
 
mato said:
svi po pričama idu 1.45 kolko čujem po zg i tak kad sam u nekim društvima, a onda ove budale šta idu samnom na trke prđu kraj njih a voze cca 1.48. jedan tu blizu kt sa 10-kom je vozio 1.43 po prolomu oblaka, a po suhom 1.41 i ja došo prvi put na stazu i prđem kraj njega ko da stoji i onda ja imam nabrijan motor,a i ti šta pričaju da su brzi po cesti brzo se smire kad ih netko prestigne
imam ja frenda šta radi u tg i druži se s ekipom iz zg i priča kak se oni voze prema grobniku,kak su najbrži i kad sam ga prestigo više nikad nije ništa reko a na grobniku je pao na 2,15

ekipa misli da ako kupi motor i ode s njim do kafića, digne ga na zadnji TO JE TO, na grobnik neidu jer kad bi došli kažu "Il bi vozio 1;30 il bi pao" a onda takvog sretnem u četvorci sa vozi 100 kmh i sav je usran :x
 
shmrkavac said:
Za`sada samo ovo:

ORARIO PROVE E GARA PER LE MOTO D'EPOCA DELLA GARA DI RIJEKA DEL 20\21 MAGGIO:
VENERDI' POMERIGGIO PRIMA PROVA
CRONOMETRATA PER LE MOTO D'EPOCA E CLASSICHE,
SABATO IN MATTINATA 2^
PROVA CRONOMETRATA E SABATO NEL POMERIGGIO LA GARA PER LE MOTO D'EPOCA
E CLASSICHE.

Vidiš, upravo to me i jebe. Subota popodne utrke oldtimera a netko je rekao da je obrnut raspored, odnosno da su oldtimeri u nedjelju što mi nikako ne odgovara i zato sam pitao. Ako bude ovako, super.
 
Status
Not open for further replies.