GROBNIK SLOBODAN 16.4.

falcoM

New member
Razmišljam da idem pa me zanima da li bi išao još tko?
Ako ima tko prikolicu da ima još jedno mjesto možda... :D
 
ja nemam prikolicu, ali bih išao dolje sa frendom...
 
znači nam , kako ne?!  baš bi mi trebalo nekaj poštelat na ZVIJERI, pa rekoh da se mudri ne dosađuje... :mrgreen:
 
super,onda se vidimo.
ja sam bio na stazi samo rekreativno.
ako vidite neki crveni motor sa cetiri zmigavca da vozi polako ,to sam ja  :LOL:
 
falcoM said:
super,onda se vidimo.
ja sam bio na stazi samo rekreativno.
ako vidite neki crveni motor sa cetiri zmigavca da vozi polako ,to sam ja  :LOL:

kak??

pa moj je plavi  :misli:
 
moj je crveni  :D
mogli bi ti i ja zažicat od nekoga prikolicu za motore pa zajedno zapičit dole.
ja imam auto... :mrgreen:
 
falcoM said:
moj je crveni  :D
mogli bi ti i ja zažicat od nekoga prikolicu za motore pa zajedno zapičit dole.
ja imam auto... :mrgreen:

Ja se nadam da ce mi prikolica biti gotova ovaj tjedan 8) i to za dva Falca, ne znam je li ti to pase :misli: :wink:
 
Sip said:
Ja se nadam da ce mi prikolica biti gotova ovaj tjedan 8) i to za dva Falca, ne znam je li ti to pase :misli: :wink:

pi..e  :jesus:
 
Sip said:
Ja se nadam da ce mi prikolica biti gotova ovaj tjedan 8) i to za dva Falca, ne znam je li ti to pase :misli: :wink:

Naravno.  (y)  ako ideš preko zagreba  :D
ja još neke sitnice po motoru moram napravit ali je spreman.
 
falcoM said:
Naravno.  (y)   ako ideš preko zagreba  :D
ja još neke sitnice po motoru moram napravit ali je spreman.

Zbilja me iznenadilo datum, pa ne znam je li cu moci toliko biti slobodan, ali idem sad po prajmer, filer i boju, za prikolicu (nadam se da mi je R1 sve dobro objasnio :mrgreen:), vidim kako se bude razvijala situacija pa se javim. Preko Zagreba naravno idem.
 
Možda dolaze i ne tako jake snage iz Zagorja  :mrgreen: sve ovisi o vremenu i poslu  :?
 
Sip said:
Ja se nadam da ce mi prikolica biti gotova ovaj tjedan 8) i to za dva Falca, ne znam je li ti to pase :misli: :wink:
dali si se ti vozio ovaj vikend po stazi???
 
bubson said:
dali si se ti vozio ovaj vikend po stazi???

Nazalost ne :( ima dana kada covjeka stisnu male obaveze, e meni tako sad.
 
AndreyA said:
A jel se tu i Fionu kaj pita,
Šrek ima neku vešmašinu za popravljat  :mrgreen:

zakaj tak ružno pričaš o Chalinom motoru??
 
Jako me privlači odlazak na Grobnik jedino me brine isplati li se ići na tako brzu stazu sa skutom koji ide max 130, već sam par puta bio na Marofu i jako mi se svidjelo voziti po stazi pa bi želio posjetiti i Grobnik

Zanima me još jesu li potrebne čizme za izlazak ne stazu jer ostalo imam :misli: