GROBNIK-trka klase serija iz moje perspektive

..hahaha,ako me vidi ekipa iz gay cup-a mislit će da sam njihov..gay cup je inače šibenski naziv za utrku bobo cup...dovoljno je pogledat kakve su im boje motori i oprema pa će te lako zaključit zašto ih tako zovemo :mrhappy: :peace:
 
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A i kad Bobu vidiš nisi daleko od istine.
I ne zaboravi da Zagor ima majicu bez rukava i vise one kao resice sa strane!!! Za sjekiru ne pitam jer znam da ju uvijek imaš u gaćama. :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A i kad Bobu vidisĄ nisi daleko od istine.
I ne zaboravi da Zagor ima majicu bez rukava i vise one kao resice sa strane!!! Za sjekiru ne pitam jer znam da ju uvijek imasĄ u gac´ama. :mrgreen: :mrgreen:

:shock: :shock: a tko je Ciko :mrgreen: :mrgreen:
 
gepeze said:
mate said:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A i kad Bobu vidisĄ nisi daleko od istine.
I ne zaboravi da Zagor ima majicu bez rukava i vise one kao resice sa strane!!! Za sjekiru ne pitam jer znam da ju uvijek imasĄ u gac´ama. :mrgreen: :mrgreen:

:shock: :shock: a tko je Ciko :mrgreen: :mrgreen:
Mate
 
Mey said:
Tha Waynder said:
mille veliš :D

šamarao japance...

jel vidiš andreas? 8)

Ma je li? A zašto talijano imao japano na glavi...ovaj kawasaki udara u oči :mrgreen:

Damir.jpg

Pa znam ovoga,ovaj je bacao letke iz aviona kada je bila gay parada :paper: :wink:
 
Novi dečko? Pa zato i je tako vozio...ko Rossi, kad dobije metak juri ko sumanut... :mrgreen:
 
....haha..na speedweeku sam bio u superman majici i pojavilo ih se još bar dvojica...ovaj put sam bio zagor i na kraju je bilo skoro dva zagora po metru kvadratnom :mrgreen: :mrgreen: ...dobro jel ima netko kakvu normalnu sliku,a ne samo ove s kojima me sramotite...kad mi je cura vidila slike skoro me se odrekla :mrhappy: :mrhappy: ...
 
evo našao sam još jednog kandidata za gay cup(bobo cup) :peace: :peace:

...spoxa su odale roza čarapice

spoxurozacarapicama.JPG
 
hahahaha....to su mu obukli da ga nađu kad se izgubi negdje...a kakve je tange imao?