Grobnik vikend 26.V. - 28.V.

Chico

Member
Tko dolazi u subotu na Grobnik i cca u koliko sati?

Oćemo u neki đir u popodnevnim satima?
 
ajde ne pričaj gluposti, pa tko ne dolazi na Grobnik, ali ako želiš možemo organizirani đir do tvoje garaže :jesus: :jesus: :jesus: :mrgreen:
samo moramo vrata izbjegavat :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :bicikler:
 
SaleKT said:
ajde ne pričaj gluposti, pa tko ne dolazi na Grobnik, ali ako želiš možemo organizirani đir do tvoje garaže :jesus: :jesus: :jesus: :mrgreen:
samo moramo vrata izbjegavat :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :bicikler:

ti radi i ne zabušavaj :jesus:
nesto bi ti rekao za kolegicu al necu tu :D

kad dolaziš chico? meni se neda djir al na grobniku sam 100%
 
Chico said:
Tko dolazi u subotu na Grobnik i cca u koliko sati?

Oćemo u neki đir u popodnevnim satima?

Ja idem na đir, a Grobnik ću samo pogledat na desnu stranu pri 180km/h na putu za more  :mrgreen:
 
Streetfighter said:
kad dolaziš chico? meni se neda djir al na grobniku sam 100%

Večeras sam u RI, a sutra poslije doručka na Grobnik.
Mogli bi se dogovorit da se skupno zaletimo do Fužina na kasni ručak. Deda me odro 50 kunića za loše lignje zadnji put (iako ih je bilo brdo), a u Bitoraju možemo dobar gulaš za to maznut i napravit lijepi đir.
Evo prijedlog a vi recite da li vam odgovara.
 
da briješ..idem tam s kombijem i sa 4 vozima otraga da ih sve razbijem i onda idem do doma razbijen ko i uvijek da bi rano uutro bio na krovu...


to je stunt
 
Chico said:
Večeras sam u RI, a sutra poslije doručka na Grobnik.
Mogli bi se dogovorit da se skupno zaletimo do Fužina na kasni ručak. Deda me odro 50 kunića za loše lignje zadnji put (iako ih je bilo brdo), a u Bitoraju možemo dobar gulaš za to maznut i napravit lijepi đir.
Evo prijedlog a vi recite da li vam odgovara.

da da to je pravi prijedlog (y)
 
purgeru,kad ti daš prijedlog da idemo negdje jest onda znam da cu se najest,zato idem (y)

a ovo za retrovizore..ne brini se ništa se nevidi na njima,a u biti ko ti je kriv kad se voziš ko baba (ako oćeš mogu donest brusilicu da si skineš rubove sa gume :jesus: )
 
Stavit ću tebi na taj tvoj kramasaki dodatnih 68 kg raspoređenih na 185 cm pa ti lupaj kacigom u njena koljena u svakom zavoju  :jesus: :jesus: :jesus:
A i hrabro sam vas držao dok niste uletili u onu šumu na -5 smrzotinu   :nono:

Uglavnom dosta oftopičarenja i street ne kenjaj bez veze  :jesus:
 
Chico said:
Stavit ću tebi na taj tvoj kramasaki dodatnih 68 kg raspoređenih na 185 cm pa ti lupaj kacigom u njena koljena u svakom zavoju  :jesus: :jesus: :jesus:

Kad si mali...  :LOL: Ako si mi nabavio kurblu mogu i ja s tobom?