GROBNIK

speed attack

Active member
http://www.motoplus-web.de/17624/3809989.html
 
Sasa MK Motori said:
decki moji, sama nagadjanja, dok se tako nesto desi vec ce i moji potomci otici u penziju.


i ja mislim da je tak
 
Nemojte negativno, vec su poceli rusiti ono brdo iza...

A sta fali sadasnoj pisti? (osim malo boxeva i nedovoljnih zona izletanja)

Asfalt je bolji ili losiji od novog cestovnog? (nisam nikad vozio po pisti tako da ne znam)
 
Ono sto se zna da ce se sigurno dogoditi to je slijedece:

1. Prosirenje park vozaca (onaj dio brda koji ruse)
2. produzivanje boksova prema istocnoj strani parka vozaca.
3. novi asvalt koji moooozzzzzdddddaaaaa docekamo jednog dana.
 
A ovaj vise nije dobar? cuo sam da je to zeleni granit koji je jos uvijek ostar, nego da su problem male neravnine i pukotine. Jel to istina?
 
Sasa MK Motori said:
Ono sto se zna da ce se sigurno dogoditi to je slijedece:

1. Prosirenje park vozaca (onaj dio brda koji ruse)
2. produzivanje boksova prema istocnoj strani parka vozaca.
3. novi asvalt koji moooozzzzzdddddaaaaa docekamo jednog dana.

po mom misljenju dovoljno. neki pristojan kamp sa sanitarijama i boksovi malo moderniji. a asfalt? neznam. i ovaj je dobar
bolji nego cesta
 
Dr.DUKE said:
A ovaj vise nije dobar? cuo sam da je to zeleni granit koji je jos uvijek ostar, nego da su problem male neravnine i pukotine. Jel to istina?
drzi on dobro, al je grbav za poludit. hvala Niko Pulic i Euroline team!
 
Asvalt je u banani. Pre grub je, previse trosi gume i mozda je cak preopasan.

Sad mozda serem, ali znam da mi je netko pricao i cinilo mi se razumnim. Navodno je sa ovim novim gumama, ovjesima i slicno, ovajasvalt opasan zato jer drzi u picku materinu a kad zadnji kraj proklizi, onda ti katapult ne gine. Kada je asvalt klizaviji, onda guma stalno malo radi ali to sebar dobro osjeti i puno bolje kontrolira. Valjda zato sve novo prevucene staze i jesu puno gladje.
 
Sasa MK Motori said:
decki moji, sama nagadjanja, dok se tako nesto desi vec ce i moji potomci otici u penziju.

Nemoj tako. Sve je moguce ako vjerujes u nesto, ako se svi prepuste letargiji i budu negativno gledali na sve, nikad nista. Jedino ako budemo na svaku ponudjenu ideju reagirali kao da ce se sutra osvarit, u tom slucaj ce uistinu se nesto i dogodit.
Uzmi samo na primjer projekt Endurance i kakve su bile prve reakcije ljudi kad smo uopce poceli samo teoretski razlgabat o tome na chatu. I samo onaj osjecaj euforije kad su decki dopeljali motore po onom uzasnom vremenu preko ciljne linije nakon 24 sata borbe do zadnjeg atoma snage.
Pogledaj stanje u PH, sada je sve u uzlaznoj putanji i samo sa slijepim fanatizom se nazalost to moze odrzat. A tko zna mozda i opet jedno veliko MOZDA, se jednog dana netko sjeti da bi se moglo neke mrvice bacit i deckima, koji uskracivanjem potpunih svakodnevnih zivotnih uzitaka sebe i svojih familija, ostvaruju ovo sto zovemo PH i cine to na najbolji moguci nacin i zato im hvala.

Vjerujem da svi koji uzivamo gledajuci ih, se moramo zahvaliti nakon svakog kruga svake odvozene utrke. :naklon:
 
Sad cete da budete zadovoljni Grobnikom kad vidite po cemu se kod nas voze trke....
Aerodrom u Batajnici-30.10.2005.
Evo par slika da se vidi asfalt:Ubij Boze...

 
bolcic said:
Nemoj tako. Sve je moguce ako vjerujes u nesto, ako se svi prepuste letargiji i budu negativno gledali na sve, nikad nista. Jedino ako budemo na svaku ponudjenu ideju reagirali kao da ce se sutra osvarit, u tom slucaj ce uistinu se nesto i dogodit.
Uzmi samo na primjer projekt Endurance i kakve su bile prve reakcije ljudi kad smo uopce poceli samo teoretski razlgabat o tome na chatu. I samo onaj osjecaj euforije kad su decki dopeljali motore po onom uzasnom vremenu preko ciljne linije nakon 24 sata borbe do zadnjeg atoma snage.
Pogledaj stanje u PH, sada je sve u uzlaznoj putanji i samo sa slijepim fanatizom se nazalost to moze odrzat. A tko zna mozda i opet jedno veliko MOZDA, se jednog dana netko sjeti da bi se moglo neke mrvice bacit i deckima, koji uskracivanjem potpunih svakodnevnih zivotnih uzitaka sebe i svojih familija, ostvaruju ovo sto zovemo PH i cine to na najbolji moguci nacin i zato im hvala.

Vjerujem da svi koji uzivamo gledajuci ih, se moramo zahvaliti nakon svakog kruga svake odvozene utrke. :naklon:


Mješaš kruške i jabuke.
Zadnju rečenicu ću protumačiti kasno-noćnim izljevom emocija u pripitom stanju. :mrgreen:
 
Sad ću ja malo uletit ko indijanac,al jebiga kad sam shatoRRash.
Onaj prvi lijevi zavoj,poslije ciljne ravnine (ne znam imena) koja je brzina,neka prosječna.
 
shonyo said:
Sad ću ja malo uletit ko indijanac,al jebiga kad sam shatoRRash.
Onaj prvi lijevi zavoj,poslije ciljne ravnine (ne znam imena) koja je brzina,neka prosječna.
Pocetna brzina 350 km/h, kupi odmah 400 km/h. Licitacija traje do..... :paper:
 
bitno je i da se prica o tome na sva zvona jer se tako radi "pritisak" i "ubrzava" se stvar :cool:
 
Ma staza je ok, i ovako kako je, šteta što će je produžit :? rađe da su uredili boksove i park vozaća, a ne kad je neka trka, nikako naći mjesta u parku vozača i naguravat se po boksu... a možda ćak i staza bude zanimljivija ako je duža, vidjet ćemo. :wink:
 
Pa po meni bi trebalo uvesti neke promjene na stazi.Vjerujem da bi vozačima bilo zanimljivije.Ovako ipak već sve znaju na pamet.

Ali naravno,i onaj popratni sadržaj bi trebalo uredit.
 
shonyo said:
Pa po meni bi trebalo uvesti neke promjene na stazi.Vjerujem da bi vozačima bilo zanimljivije.Ovako ipak već sve znaju na pamet.

Ali naravno,i onaj popratni sadržaj bi trebalo uredit.

pola staza znam napamet..
kyalami recimo mi je najdraza :mrgreen:
drugacije ni neide

nek se ide ovim poredtkom kako je na linku i nek kroz 2-3 godine bude rijeseno to i svi sretni -garant :mrgreen: