Grossglockner (Lienz - Zell Am See - Matrei)

Svaka čast na trudu za video, ali više efektivno i zanimljivije bi bilo da si napravio klasičan putopis, slike, doživljaji, koliko para i pive si potrošil i de si se zapil i slično. Ovak je sam video kojih ima bar milijon na jubito za pogledat. Više volim, a vidim i ostali po klikanju teme (tek 175 otvaranja) klasičan putopis, slike i parava zeka peka.
Ionako si potrošil isto vremena delajući ovaj video i pišući putopis.
Al da se ne uvrediš, svaka čast za đir!  (y)
 
banditR said:
Steta....
Ne znam kako je za gledat i slusat....  :palacdolje:
JER :
" DIESES VIDEO IST IN DEUTSCHLAND LEIDER NICHT VERFÜGBAR " .......bla,bla,bla.....
      .....zbog glazbenih prava....bla,bla....

Nama u HR radi, dođi ovde tu je ekipa!
:mrgreen:
 
Direktor said:
Svaka čast na trudu za video, ali više efektivno i zanimljivije bi bilo da si napravio klasičan putopis, slike, doživljaji, koliko para i pive si potrošil i de si se zapil i slično. Ovak je sam video kojih ima bar milijon na jubito za pogledat. Više volim, a vidim i ostali po klikanju teme (tek 175 otvaranja) klasičan putopis, slike i parava zeka peka.
Ionako si potrošil isto vremena delajući ovaj video i pišući putopis.
Al da se ne uvrediš, svaka čast za đir!  (y)
Da, to si sigurrno u pravu. No ima jedan problem s putopisima. Mora se biti marljiv i sjecanja poceti pisati ODMAH po povratku s puta za sto nema uvijek vremena  :misli: Druga je opcija raditi biljeske na putovanju pa to kasnije koristiti  :?
Iz tog razloga meni je lakse sloziti video pa ga prekriti s dobrom mjuzom.