Gs 650

Super izbor  :0648:
Cijena uvijek može ići malo dolje, al kod nas je više manje normalna. Vani se da nać dosta jeftiniji(u Sloveniji i Italiji recimo).
Što se tiče jačine negdje piše da je 35, a negdje da je 36,5 kW.
Vlasnici ovog motora ti mogu reći više, al koliko znam izvrstan motor. Upravljiv je i udoban. a i sjedalo nije previsoko. Nikakva potrošnja, može i za cestu i za off road. Ima dosta testova na netu pa guglaj ;)
 
to ti je brat blizanac stare aprilije pegaso samo zapakiran pod BMW-ov znak i s jako napuhanom cijenom...

Ako uzmeš starog pegasa nećeš ništa fulat a ostat će ti dosta para...

36kw su oba u papirima...
 
Razlika nije samo u znaku, drugim riječima slični jesu isti nisu  :wink:
Cijena za to godište je čisto u redu ako je uredno održavan, servisna podrška preko Tomića odlična čak i sa cijenama sitnijeg potrošnog materijala (sajle, štitnik španera lanca ... ), mašina trajna uz redovito održavanje, a svog nije da sam baš vozio u idealnim uvjetima. Zna biti problem sa vodenom pumpom koju sam mijenjao na 45.000km zbog po svojoj prilici poddimenzioniranog hladnjaka kojega sam dodatno zatvorio zaštitnim gumama za vilice što treba izbjegavati što je (moja pretpostavka) utjecalo na kvar. Potrošnja ulja mu je nepoznanica (60.000km) barem na ovom mom, a goriva troši kao i upaljač tako da sam ove godine postavio novi rekord od 3,3l  :0648: za što je kriv suputnik  :LOL:. Inače mojim stilom vožnje do nekakvih 120km/h potrošnja je između 3.9 - 4,3l.  :wink:
 
zwer_1982 said:
to ti je brat blizanac stare aprilije pegaso samo zapakiran pod BMW-ov znak i s jako napuhanom cijenom...

Nije, čak ni mašina nije potpuno jednaka...
 
zwer_1982 said:
to ti je brat blizanac stare aprilije pegaso samo zapakiran pod BMW-ov znak i s jako napuhanom cijenom...

Ako uzmeš starog pegasa nećeš ništa fulat a ostat će ti dosta para...

36kw su oba u papirima...

Ne laprdat gluposti.... (y)

Mada si vjerovatno mislio na  bmw f650    koji je dosta sličniji pegasu....

Ali f650GS  nema veze  sa pegasom...
 
zaboravi na to i uzmi Yamahu XT660R  (y)
 
danijel044 said:
Ne laprdat gluposti.... (y)

Mada si vjerovatno mislio na  bmw f650    koji je dosta sličniji pegasu....

Ali f650GS  nema veze  sa pegasom...

hehe

nije gov.. već se pas po...

isti agregat (uz rarzliku u glavi), neznatna razlika u  ovjesu, iste kočnice, isti problemi....

ako ide za 3000 možda 100-200 eur gore pošto je regan i navodno ima nove lančanike i servisiran -ok...

inače i dalje pričamo o po ničem posebnom 10g starom motoru s imenom i napuhanom cijenom...
 
BMW  :0648:

Ima jedan takav kod mene u ulici, stoji jadan po cijele dane vani, na kiši, na snijegu,
jest da ga gazda pokrije ceradom, ali ....... :palacdolje:  Puca mi srce kad to vidim
 
Uzeo sam ipak Apriliju Pegaso Strada Factory.Iako mi je draži BMW ako ništa drugo barem zbog imena,nadam se da nisam pogriješio.
 
malilosinj said:
Uzeo sam ipak Apriliju Pegaso Strada Factory.Iako mi je draži BMW ako ništa drugo barem zbog imena,nadam se da nisam pogriješio.


Sve ovisi što si htio......... Factory je daleko dinamičniji i ovjesom uravnoteženiji motor s daleko boljim kočnicama od tog gs650..... Ali nije BMW pa u tom slučaju važeš ime ili po svemu(na cesti) bolji motor. :wink:
 
malilosinj said:
Uzeo sam ipak Apriliju Pegaso Strada Factory.Iako mi je draži BMW ako ništa drugo barem zbog imena,nadam se da nisam pogriješio.

Yep, samo ta Aprilia nema veze sa BMW-om o kojem smo pričali.  (y)
 
idem ujutro vidjet ili noćas :mrgreen: garaža ispod lidla kod Doma Sportova