Gsx 1100e

sasha19_81

New member
samo da vas pitam nesto..

Da... ??
Ili Ne... ??





I da radjeno je u paintu..
Da radjeno je zato sto neznam koristiti photoshop.
 
Dobar stari GSX.
Po mom ukusu previše zašalovan zadnji kraj.
Mislim da bi bolje pasao neki minimalizam.
Vidio sam na jednom GSX-u skraćen sic i ponovo stavljen orginalni zadnji kraj,izgleda fantastično.
Ali to je samo moje mišljenje,stoga,.....
 
nije losa ideja.. budemo vidjeli...





ovako si mislio ??
 
Odlično,samo malo spustiti prednji kraj i ništa više.
Imao sam takav bike i bio sam jako zadovoljan,jedino sam imao problema sa reglerom i alternatorom,ali to je normalno.
Kad budeš imao para,kupi felge i ovjes od nekog novijeg motora i imat ćeš atraktivan i pozudan bike.
Katana je bila strava motor.
 
mislis skratiti hod vilica ? 

il ??

nisam shvatio kako si mislio spustiti prednji kraj..
 
Ili staviti kraće vilice ili malo uvući štapove,ali to možeš koliko se sjećam najviše oko 2 cm.
Taj motor bi preporodila felga od 17 cola,automatski bi da sa time neprijed dovoljno spustio.
 
Kad vec pitas, onda...

Inazuma-CR2.jpg
 
sasha19_81 said:
samo da vas pitam nesto..

Da... ??
Ili Ne... ??





I da radjeno je u paintu..
Da radjeno je zato sto neznam koristiti photoshop.

****************************************
Vecito nezavrshena tema zvana GSX....necesh pogreshiti ako ga imash, nadam se da cesh sklopiti neshto shto tebe lichno zadovoljava....ostavi nas : ))
 
... slazem se .... jako ljepo izveden,... ja bi jos samo malo bolje vilice naprid,.... ostalo  (y)  (y)
 
lako mu je to bilo u photoshopu napraviti tj sprijeda USD a imao je da bira slike od kojeg hoce firme  :mrgreen: , nema ukusa  :LOL:

ovo pati za dukcem kao i ja  :mrgreen:

http://www.totalmotorcycle.com/photos/2006models/2006-Ducati-Sport1000d.jpg
 
STobulj said:
lako mu je to bilo u photoshopu napraviti tj sprijeda USD a imao je da bira slike od kojeg hoce firme  :mrgreen: , nema ukusa  :LOL:

ovo pati za dukcem kao i ja  :mrgreen:

http://www.totalmotorcycle.com/photos/2006models/2006-Ducati-Sport1000d.jpg

Na cafe racerima se u pravilu ne diraju prednje vilice, a ako se mjenjaju, onda ne idu upside-down tipa.

Upside-down su poceli ugradjivati Japanci na svojevrsne hi-tec cafe racere ;)
Evo primjer jednog Nortona sa opremom kakvu poneki R-ovi mogu sanjati ;)
 
Japanci su jaki u ovim stvarima , imam pun komp slika starih motora koji su sređeni na ovakav ili slican nacin jer donekle to pratim a i fan sam toga

 
recimo po nekom redu ijako za pocetak nije cafe racer, moram naci cd sa njima a ovo je na komp

 
ako ima ljudi koje zanima baš cafe racer budem se potrudio i stavio slike na forum sutra
 
Sto ako ima? :shock:
Lud sam za njima.. Samo cekam da se nadje visak novca da mogu krenuti s necime ;)
 
Ovaj GSX je stvarno prekrasan ! (y)