GSX-R 750 K8

zajebo si lovru i električara 😶
Sta mislis da je moja muka stala sa zx10r, evo opet ista fora sa e60 😁
Ja cu cijeli zivot biti lovro. 😄

Ali ozbiljno, imam to prokletstvo da ne mogu prodati nista, mogao bih, ali onda moram dati stvarno ispod cijene.
I fora je u tome da i ne pitam previse love, i ne prodajem krseve neodrzavane, ali ne ide i bog.
Pogotovo jer vidim da drugi prodaju bez problema i za skuplje, i mozda losije primjerke nekog vozila i sl.
Samo da se dotaknem bivseg zx10r, lik ga je prodao u roku tjedan dana mozda, i to za vise nego sam ja pitao, ali eto, prokletstvo kazem ti. 😁
 
  • Haha
Reactions: Dene
Sta mislis da je moja muka stala sa zx10r, evo opet ista fora sa e60 😁
Ja cu cijeli zivot biti lovro. 😄

Ali ozbiljno, imam to prokletstvo da ne mogu prodati nista, mogao bih, ali onda moram dati stvarno ispod cijene.
I fora je u tome da i ne pitam previse love, i ne prodajem krseve neodrzavane, ali ne ide i bog.
Pogotovo jer vidim da drugi prodaju bez problema i za skuplje, i mozda losije primjerke nekog vozila i sl.
Samo da se dotaknem bivseg zx10r, lik ga je prodao u roku tjedan dana mozda, i to za vise nego sam ja pitao, ali eto, prokletstvo kazem ti. 😁
problem s ninjom je bio što nije bio nahvaljen, naslikan i nakinđuren glupostima i najveći što nije bio regan, a htio si ga na silu prodati, ekipa koja kupuje takve motore želi sjesti na motor i odvesti se doma bez nepotrebnih komplikacija, ta ninja će vjerojatno u idućih par godina promijeniti 10 vlasnika, pogotovo ako bude cirkulirala po slavoniji, tamo ljudi još uvijek žive od danas do sutra

što se starih bmw-ima tiče, tu su ponovo problem kupci, svi žele nalickani primjerak s 180 tkm na satu, spušten s velikim felgama, lipovima, wingovima, gewindama i sl. ilegalnim pizdarijama, ne znam iz kojih pobuda si ga ti kupio, ali očito iz krivih :mrgreen:

počni kupovati vozila koja će ti služiti svrsi :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Dene
taman, evo ti jednog u top stanju!

1638879450538.png
 
problem s ninjom je bio što nije bio nahvaljen, naslikan i nakinđuren glupostima i najveći što nije bio regan, a htio si ga na silu prodati, ekipa koja kupuje takve motore želi sjesti na motor i odvesti se doma bez nepotrebnih komplikacija, ta ninja će vjerojatno u idućih par godina promijeniti 10 vlasnika, pogotovo ako bude cirkulirala po slavoniji, tamo ljudi još uvijek žive od danas do sutra

što se starih bmw-ima tiče, tu su ponovo problem kupci, svi žele nalickani primjerak s 180 tkm na satu, spušten s velikim felgama, lipovima, wingovima, gewindama i sl. ilegalnim pizdarijama, ne znam iz kojih pobuda si ga ti kupio, ali očito iz krivih :mrgreen:

počni kupovati vozila koja će ti služiti svrsi :mrgreen:
E jbga, pa bio je nahvaljen, i regan, i odlican i sve, pa svejedno nista.
Pricam za zx10r.

A bmw, htio sam bmw, i ovome je prvi vlasnik bio moj kum,i tocno znam sve o autu, zato sam ga i kupio, sredio dosta stvari, ali jbga, brzo mi dosadio, zapravo nije, ali hocu motor, a nisam toliko bogat da kupim i motor uz dva auta, nesto moram prodati. 😁
L200 necu, pa mora e60 otici.

Mislim da je to ovako....isto kako zenska nanjusi da je musko zagorilo, tako i kupci nanjuse da je prodavac zagorio, i onda nece pa nece, makar je sve ok. 😄😄😄
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD
Najbolje je prodavati motor sa više kilometara, ne jebu te ovi što pojma o motorima nemaju ali su odlucili jučer postati najbrži u selu.
Ja i zeca i gsxr proda praktički na telefon na prvi poziv. Jedino što za taj prvi i zadnji poziv triba bit malo strpljiv
 
  • Like
Reactions: cadjo
Vjerojatno izgledaš i zvučiš ko netko što te oće zajebat 😝
Ili jednostavno tražiš previše 😂