Gsxr 1000 iz Bistre

karadolo46 said:
pa ja sam se s jednim vozio dvi sezone i dobio 400e više neg sam dao... :mrgreen:

prvi motor prodao za 300 eura više nakon 4 godine :D
2 motor prodao za 1000 eura više nakon godinu dana  :mrgreen: :mrgreen:
3 motor za 200 eura više nakon godine

i tako dalje.. :D


da,cijena je tabu tema  (y) :0648:
keš u ruke,i zovi i raspituj se..

baš zato su visoke cijene u oglasima,a ne realne,radi wannabe kupaca koji zovu bez para  (y)

Marek, tržili smo da..popili sok,malo ćakula,i svako svojoj kući..  (y) :smiley:
 
dođi u garažu..popit ćeš pivu-sok

popričamo,lažeš ti mene kako stružeš koljenima po Brseču,ja tebe kako Suzuki nikad nije bio na zadnjem

i dogovorimo se  :0648: (y) :smiley:  :mrgreen:




al za ozbiljno,imam 2 gsxr-a k4-k5 u garaži..600 ccm,i jedan je na prodaju,pa ako ćeš,javi  :smiley:
 
irsel said:
dođi u garažu..popit ćeš pivu-sok

popričamo,lažeš ti mene kako stružeš koljenima po Brseču,ja tebe kako Suzuki nikad nije bio na zadnjem

i dogovorimo se  :0648: (y) :smiley:  :mrgreen:




al za ozbiljno,imam 2 gsxr-a k4-k5 u garaži..600 ccm,i jedan je na prodaju,pa ako ćeš,javi  :smiley:

daj slike pošalji na PP ....
 
a jesi rejser..doleti do mene,1 min od Alibia sam udaljen

bar tebi nisam daleko..  (y)

pa ga slikaj,jebavaj..

delajte ca cete  :mrgreen:

kad si tu? :D
 
irsel said:
a jesi rejser..doleti do mene,1 min od Alibia sam udaljen

bar tebi nisam daleko..  (y)

pa ga slikaj,jebavaj..

delajte ca cete  :mrgreen:

kad si tu? :D

:misli: di je ta albania  :mrgreen:

moran vidit s ovim  :D drugom 
 
Krnjevo..di je Ruting,pa 4 trake

seljo :misli: :mrgreen:
 
motor je regan do sljedeceg ljeta..
dobre gume
nove plocice napred i iza
novi lanac,zadnji zubcanik,poklopac sica,plavo bijeli,novo ulje i filter,slideri

i boo,dodji pogledaj :p
 
irsel said:
3600 eksera  :grin:
(y)

aj pljuni neke slike da vidim na sta to lici, svejedno meni il madjaru  (y)  stim da racunas da tolko nes dobit  :mrgreen:  mogu te eventualno nalokat i naranit onolko kolko mos pojest i popit  :LOL:
 
KING RR said:
aj pljuni neke slike da vidim na sta to lici, svejedno meni il madjaru  (y)  stim da racunas da tolko nes dobit  :mrgreen:  mogu te eventualno nalokat i naranit onolko kolko mos pojest i popit  :LOL:

ajd navečer ih hraknem..pa ti kombiniraj

sad idem prodat Husaberga,dolazi neki lik  :0648:


btw,ne pijem,a pazim na prehranu..tako da ćeš morat malo više se potrudit  :jesus: :mrgreen:
cijena može dole eventualno za putne troškove :p


evo jedna usputna,samo orginal diskovi su napred,i uzdignuti vizir je zatamnjeni(RRejsing)

1146404_10201880653841004_230690276_o.jpg
 
Jaaaaooooo sto je leeeeep  :0648:

nejebi muve jebo coeka koji se neda nagovorit  :jesus:

nedam tolko da blecis ko telac  :jesus:  :LOL:
 
Dam ti dvi iljade i sesto i dovedem dvi kurve gori zemlja, ispecem pecenku i ponesen alkohola da krepamo ja i madjar a tebe ko jebe ako nes snama  :jesus:  :jesus:  :jesus: