GSXR 1000 K-6 ....205,1 KS !!!!

zvonko situm

New member
Ovaj motor vozi momak koji nikad ne nosi rukavice...bačene su svima u lice...

 
jel se moze znat sta je radeno oko masine?


btw. oce ovo bit za 402
 
Tutty said:
jel se moze znat sta je radeno oko masine?


btw. oce ovo bit za 402
na 402 metra je ovaj motor i dosada ubijao konkurenciju-dok je bio "drastično slabiji"..na kotaču samo 172,1 KS na zadnjoj utrci u Poreču pomeo konkurenciju...

 
kad sam vidio tablu VK i suzuki zna san da ti imaš prste u tome  (y)  8) jebeno je iša u poreču  :wink: a tek sad  :D
 
Paky čuo si i vidio da je u Poreću radio na REZERVNOM PROGRAMU ,a sad jebeno mrči  (y)
 
elektricar86 said:
Jel to onaj momak koji je prestigao 10-tku u finalu,Suzuki crvene kombinacije?
je (y)
zvonko situm said:
Ovaj motor vozi momak koji nikad ne nosi rukavice...bačene su svima u lice...
to je još doradjeno nakon vrsara?

di sad opet nastupa?
 
Može slika motora kakva?
 
paky said:
kad sam vidio tablu VK i suzuki zna san da ti imaš prste u tome  (y)  8) jebeno je iša u poreču  :wink: a tek sad  :D
u ovom slučaju sam samo glasnogovornik...
 
zvonko situm said:
Sad je na kotaču jači 16 konja...
To je opaki stroj sada.
Nije mi se u Vrsaru ucinio toliko nadmocnim nad onom 10-tkom,vise mi se cinilo da je decko na 10-tki fulao start,nego da je Suza bila jaca.
Uglavnom 10-tka mi je djelovala mocnija.
 
elektricar86 said:
To je opaki stroj sada.
Nije mi se u Vrsaru ucinio toliko nadmocnim nad onom 10-tkom,vise mi se cinilo da je decko na 10-tki fulao start,nego da je Suza bila jaca.
Uglavnom 10-tka mi je djelovala mocnija.
nemoj zaboravit da je i ta kawa 10-tka iz vinkovaca...također nafrkana...

opčepoznata je stvar da vinkovčani prije odlaska na utrke vade  zračne filtere i peru ih u našoj rijeci Bosut...tako da onaj tko planira pobjediti na 402 metra može to uraditi samo tamo gdje nenastupaju vinkovčani  :B:
 
zvonko situm said:
nemoj zaboravit da je i ta kawa 10-tka iz vinkovaca...također nafrkana...

opčepoznata je stvar da vinkovčani prije odlaska na utrke vade  zračne filtere i peru ih u našoj rijeci Bosut...tako da onaj tko planira pobjediti na 402 metra može to uraditi samo tamo gdje nenastupaju vinkovčani  :B:
To znam,ako se ne varam vozi je momak prezimena Petricevic.

Aha,to je svemirska tajna uspjeha  :mrgreen: ,e onda mi nema druge nego potegnuti do Vinkovaca da malo poprskam filter tom vodom.  :mrgreen:
 
zvonko situm said:
nemoj zaboravit da je i ta kawa 10-tka iz vinkovaca...također nafrkana...

opčepoznata je stvar da vinkovčani prije odlaska na utrke vade  zračne filtere i peru ih u našoj rijeci Bosut ...tako da onaj tko planira pobjediti na 402 metra može to uraditi samo tamo gdje nenastupaju vinkovčani  :B:

Jel ono zeleno što stoji nasred grada rijeka ? Pa poslije pranja u toj žabokrečini jel oće uopće upalit ? :D