Gsxr 600 k4 problem. Gasi se kada se ugrije

wheelsurfer

New member
Pozdrav, mozda netko ima iskustva sa ovakvim problemom. Motor pali, radi, vozi. Sve je ok do nekih 100tinjak prevozenih kilometara. Nakon toga zacuka par puta pa se ugasi, ili se samo ugasi.
Nakon par sekundi ili minuta, kako kad, opet pali i vozi ali puno manje dok se opet ne dogodi.
Ne izbacuje fi kod. Pise samo check i kada je u dealer modu. Instrument tabla radi, normalno, ne gubi napajanjr. Slicno kao da bi kill switch bio na off, ili nogara spustena.

Provjerio sam:
Kill switch je ok i ne utjece na ovo. Nogara isto. Ne gasi se na rupama nego na ravnome.
Kablazu sam protresao, povukao nebili se ugasio, sve izgleda ok. Instrument tabla, kill switch, dio senzora, injektore, glavnu kablazu, konektore od ecu. Ne utjece na gasenje.
uzemljenje baterije i ecu-a. Sve ok.
Stator i regler sam ispitao i parametri su ok
Dok radi puni bateriju normalno.
Baterija se ne grije u voznji.
Sumnjam na pregrijavanje ecu modula, ali njega je koliko znam nemoguce ispitati. Na ruku osjecam da je topao, ali nisam siguran jeli normalno da se grije. Bude vruc, ali ne toliko da se ne moze drzati rukom
Ima li tko slicna iskustva? Jesu li ecu inace problematicni kod k4 600tke?
 
Montirao 2 mala hladnjaka sa ventilatorima(40X40mm) na ECU. Prestao se gasiti kada se ugrije. Sada moram naci polovni ECU u dobrom stanju.