GSXR 600 k7 Crikvenica

G0jA

Member
Pozna mozda netko motor sa slike? Iz Crikvenice je valjda i ima 25kw u papirima a inace je otvoren na normalnu snagu.. Nije na njuskalu, a lik se javio na oglas na fejsu da kupujem motor te mi ga je ponudio, pa sad da se ne vozim 4h tamo i 4h nazad...
meni preko slika izgleda uredno, regan je, ima 33tkm
 

Attachments

  • 16DECD3E-539D-4AFB-8F49-18C36A0DA478.jpeg
    16DECD3E-539D-4AFB-8F49-18C36A0DA478.jpeg
    369.6 KB · Views: 284
Nikad ga vidio


Kako se zove lik  :misli:
 
Poslao sam ti poruku, da mu bas ne djelim podatke ovako, kad vec motor objavljujem  :mrgreen:
 
pa jel nisi ti prije tjedan dana kupio suzukia?

sada jos jednog bi ti,mora da si pun para,hehe. :mrgreen:
 
Ovo kupuje kum a ima A2 zato ga i gleda jer je 25kw, ali nije mi se dalo objasnjavat manje bitno, bitno je dal netko zna motorić  :mrgreen:  a ovo za pare  :LOL:
 
Ako ce netko ici gledat motor, ovako, naglasimo prodavacu da nas zanimaju oklopi (kum ne podnosi kit,varove itd) on govori da ne vidi nista da svi razmaci stoje kako treba nista vareno itd, svaka tipka radi, par puta ga se pita on kaze da ne vidi nista..
Dolazimo tamo nakon 4h voznje, šok rama farbana i to lose boja se guli i napuhala se, oko sata i fara je kitano i to dosta, sarafi na oklopima valjda sarafani u frisku boju pa su boju onako kao savinuli oko sebe, oklopi prednji ne stoje kako treba i par sarafa razlicitih itd itd...
Prodavac kaze ja to nisam nikad vidio ja se ne razumijem, cijena 36000kn ne pusta ni lipe...
:palacdolje:

Na kraju sezone ce biti na njuskalu za 300e manje, tako kaze
 
Što bih ja takve mlatio...jbt... lijepo mi reci da ne gubim vrijeme i tebi i sebi...i još troškovi puta ...
 
8 sati voznje, gorivo+cestarina
Znaci pitas ga par puta on tvrdi sve kak treba ovo ono, dodjes tam kaze on ja to nist ne znam i nisam vidio... nije vidio zamjenske oklope, kilu kita i guljenje boje sa rame
 
Koliko je opce taj motor kod njega  :misli:
 
Ako ti odmah kaze sve iskreno nece motor prodati nikad,ovako uvijek postoji sansa da navuce u dvoriste nekog sirotana koji se ne kuzi previse,i uvali mu drlo. Tipicna svercerska spika kad uvaljuju govno "ja se bas ne kuzim,dodji  si sam pogledaj auto/motor,vidjeno kupljeno" itd....

Vi ste se previse kuzili,jbga.
 
Ma znam da jbg sta je tu je, to sam napisao vise da mozda upozorim nekog tko bi isao gledati isto