gsxr 750 k5

cici125

New member
Jel zna mozda kaj o tom motoru ?kaze da je orginal boja mada meni se cini neka pretamna za rizlu..sutra bi ga isel pogledat..
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/prodaje-se-suzuki-gsx-r-750-jedan-jedini-hrvatskoj-oglas-11292921
 
Bio je moj , kineski oklopi , uživo baš i ne paše boja oklopa i rezervara ... al opet za te pare ... , ak ga uzmeš , orginal oklopi razbijeni su kod mene i daju se složit , a i  orginal auspuh , a bome i rezervar u toj rizla boji ...
 
Neznam bas ako je jedini, ali siguran sam da ih nema vise od par komada u hr...  8)
 
marac56 said:
Neznam bas ako je jedini, ali siguran sam da ih nema vise od par komada u hr...  8)
po ovome kaj pišete ispada ko da mu je prednost kaj ima seljo tuning oklope iz kine :misli: :LOL:
osim kaj su odurni, gore su samo zato jer su originalni razbijeni, očito sam ja lud ponovo, ali ne vidim po ćemu je jedan i jedini, pun je oglasnik razbijenih i složenih replika s kineskim oklopima (y)
 
Posto vidim da se razumijes u te replike, vidio bi da je to 20th anniversary...

i ak se ne varam, napravljeno ih je 10 000 komada.... Ma u stvari imas pravo, pun oglasnik ih je...Hrvati su ih doslovno sve pokupovali...  (y) (y)
 
MOONSHIELD said:
po ovome kaj pišete ispada ko da mu je prednost kaj ima seljo tuning oklope iz kine :misli: :LOL:
osim kaj su odurni, gore su samo zato jer su originalni razbijeni, očito sam ja lud ponovo, ali ne vidim po ćemu je jedan i jedini, pun je oglasnik razbijenih i složenih replika s kineskim oklopima (y)
Ti si stvarno u kurcu .... i nemaš pojma o čem pričaš  , taj motor je kupljen 2008 godine , HRC Dudo , nažalost pokojni kad ga je dovezo u HR tražil je 135 000 kn za njega , napravljeno ih je 2000 komada , ovaj ima pločicu s brojem 1843 ili tak nekaj ne sječam se a na slici se nevidi ,i kao takav je bio jedini u hr i moja velika želja , nažalost mali Frulex ga je razbio prije nego sam ga uspio kupit .... a želja je ostala i kupio sam ga razbijenog , dao sam za njega 2010 tolko da sam mogo kupit 2 govna od vtr-a , a ti rizla  oklopi su bili u kutijama pored motora  i ulazili su u cijenu , nebitno , oklopi kakvi jesu trebali su poslužit dok se ne slože orginali .  :jesus: :jesus:  Pokušaj shvatit vezu ... moj prvi motor s oklopom grbavac 750 85    .... 20 godina kasnije .... 
 
sorry, to nisam znao da je fkt origigi replika u pitanju (nisam znao ni da postoji iskreno), barem bi bio da ima ono najbitnije, oklope :jesus: fkt jesam u kurtzu :LOL:
slike su 200*300 rezolucije i motor na njima izgleda ko govno, a kineski oklopi ga sigurno ne čine ništa boljim :mrgreen:
ako osim te pločice na volanu ima još neke razlika (npr 160 konja na kotaču, full ohlins ovjes, brembo kočnice i sl), onda vrijedi tu lovu, ako je samo ta pločica u igri, onda je to samo još jedan skrpani gsxr iz oglasnika koji sigurno ne vrijedi toliko, imam doma par godina starijeg pa znam koliko vrijedi to govno od motora :mrgreen:
 
Motor je mislim imal 2005 par sto eura veču cjenu od normalnog , to kolko je HRC Dudo tražio , njegovo je bilo pravo ,2008.  bio je novi s 0 kilometara , imao je plavi lanac , plave siceve , plave ključeve , bjeli i plavi vizir , orginal top s posvetom i sa strane trioval yoshimura top s posvetom i drugačije diskove  .....
 
Imam decka za prijatelja na faceu, motor nije prodan ali izgleda da je maknut s njuskala ili je napravljen novi oglas  :D
 
Kaže davaoc oglasa da je prodan ....  šteta , a baš sam mu mislio udomit z1000 , meni nema veze kaj je bil popol  :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
Ti si stvarno u kurcu .... i nemaš pojma o čem pričaš , taj motor je kupljen 2008 godine , HRC Dudo , nažalost pokojni kad ga je dovezo u HR tražil je 135 000 kn za njega , napravljeno ih je 2000 komada , ovaj ima pločicu s brojem 1843 ili tak nekaj ne sječam se a na slici se nevidi ,i kao takav je bio jedini u hr i moja velika želja , nažalost mali Frulex ga je razbio prije nego sam ga uspio kupit .... a želja je ostala i kupio sam ga razbijenog , dao sam za njega 2010 tolko da sam mogo kupit 2 govna od vtr-a , a ti rizla oklopi su bili u kutijama pored motora i ulazili su u cijenu , nebitno , oklopi kakvi jesu trebali su poslužit dok se ne slože orginali . :jesus: :jesus: Pokušaj shvatit vezu ... moj prvi motor s oklopom grbavac 750 85 .... 20 godina kasnije ....
Pozz,ako mislimo na isti motor,na pločici je 1571
Ja sam vlasnik Suzukija od ljetos...motor je još uvijek živ
 
jebote prošlo 10 godina, a ja i dalje ne kužim.... 🤔