GSXR županja

irsel

New member
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsx-r-600-k6-600-cm3-oglas-12850509


Ima netko bilo kakve info?
Vidim da je malo požuljan sa lijeve strane
Piše da je prvi vlasnik,itd..
Svaki info dobrodošao, pa tako i vezano za vozne karakteristike i kako se giba u odnosu na druge modele gsxr-a.. (y)
 
Ko i svaka đikserova maketa, neide smjesta  :mrgreen:
Imo ga je ivanSB, 636 04. je za njega spejs satl, kad je u orginalu mlitav je i djeluje dosta slabiji od starog modela, al ima bolje kocnice, osim sto izgleda super ostalo je ko sveta voda, nit pomaze nit odmaze  :mrgreen:
Obzirom je zupanja u pitanju i ima leo gore vjerojatno je bio kod Doktora pa otprilike znam sta je radio da ga malo digne, eventualno ga mogu zvrcit pa pitat ;)
 
Pa što da ti kažem..ako imaš koju minuticu za odvojit,i novčića na računu nazovi ga :p
Jer mi je Županja poprilično daleko za ić pogledat samo,il na njegovo majkemi..

A to što se ne giba,znam..treba mu zupčanik sa cca 50 zubi iza :LOL:
 
Kaze Dotore AKO JE VLASNIK mladji lik koji radi u vojsci da je motor jako dobar, masina uredna, orginal oklopi, svaki vijak na svom mjestu, provozo ga je kad je bio kod njega mjenjat pumpu goriva, ravan je ko svijeca i vozi se odlicno  (y)  e sad nezna da je liznut i kolko je liznut jer je vjerojatno upo nakon sto je bio kod njega  (y)
 
irsel uzmi gixxeRR-a  (y)  nemoj se ni slučajno zajebat i kupit 636...  :cigle:
 
Zavaljaj mu ti svog pa si konacno kupi tu ninju kad tolko slinis na njiha i puna su ti ih usta stalno  :jesus:  da i ti vidis konacno sta je motor  :B:  :LOL:
 
Sta se pališ... :LOL: toliko jebatekawasaki da to valja imao bi ga već odavno... :LOL:  ne prolazi .... :jesus:
 
KING RR said:
Kaze Dotore AKO JE VLASNIK mladji lik koji radi u vojsci da je motor jako dobar, masina uredna, orginal oklopi, svaki vijak na svom mjestu, provozo ga je kad je bio kod njega mjenjat pumpu goriva, ravan je ko svijeca i vozi se odlicno  (y)  e sad nezna da je liznut i kolko je liznut jer je vjerojatno upo nakon sto je bio kod njega  (y)
tako se i čini na slici..zato i pitao,da nije ga netko omotao negdje,pa složio na novo :p
Hvala..imaš porciju na Grobniku,kad dođeš kolica provozat  :jesus:

MadjaRR said:
irsel uzmi gixxeRR-a  (y)  nemoj se ni slučajno zajebat i kupit 636...  :cigle:
mučki..  :mrgreen:
ma samo razmatram opcije..
vrti se i cbr1000 kao što električar ima,2008
1000 me interesira samo BMW..tako da jedina druga opcija je 750 il opet 600 i vrtit ga kao što sam i ovo

jedino me strah,dal ide to po zadnjem kao i k4  :misli:
na k4 top brzina di sam uspio cimnut je nekih 130,prelomit ga i cuknut cijelim tijelom..u drugoj jel i moraš ga zalizat ko krava..treća ni u mislima  :LOL:
naradiš se dok ode na zadnji.. :LOL:
 
-moj je složen za zavoje  :mrgreen:  i ponaša se divota  :0648:
vozio sam i 636 ali ima neki glupi položaj kao i sve drugo na njemu... :?
cbr-ka  :shock: uljara, daj se probudi . :jesus: :LOL:
 
KING RR said:
Na zadnjak ide ko stari konj pred klaonicom  :mrgreen:

nemoj mi to govorit.. :shocked:

MadjaRR said:
-moj je složen za zavoje  :mrgreen:  i ponaša se divota  :0648:
vozio sam i 636 ali ima neki glupi položaj kao i sve drugo na njemu... :?
cbr-ka  :shock: uljara, daj se probudi . :jesus: :LOL:
a moj je sad složen savršeno..al sad mu je zadnja godina di mogu još dobit neke novce za njega,iako izgleda kao da je jučer iz tvornice izašao
puni 11 ove godine..to je skoro pola od mene :huh:
a šta god da uzmem,znaš da ću napravit po svom guštu..

ps,nema ninje koju bi uzeo,vozio sam ih sve..jedina koja mi se sviđa,je ova sa koje se je dotični iskrcao..i stvarno mi je napeta  (y)
a cebeer..osim što sam za dijelove osiguran,to mi je ujedno i najljepši model..al šta kad ne ide ko ni ovaj đikser a samo pjeva na regi :mrgreen:
 
Aj da je litra jos bi i falio al đikser maketa  :shock:    :lolcry:  pa to ti dodje ko djecja sprdacina  :LOL:  to vise ni klinci nevoze nego samo peMzioneri sa krizom srednjih godina i vas par kompleksasa  :mrgreen:  :LOL:
 
ako te stvarno zanima 08 1000RR znam ti ja jednog fkt urednog :wink:

s tim da se ne radi o mom, moj je neuredan, ide s mjesta i nije na prodaju :jesus:
 
irsel said:
nemoj mi to govorit  :shocked:

Vidit ces  :mrgreen:  prvu moras zalizat na kvacilu sa jedno 8-9 iljada toliko da bube pocrkaju od smrada spaljenih lamela, a u drugoj ce ga dic jedino uz pomoc krana  :LOL:  isijas dobijes od trzanja tijelom  :LOL:
Naravno o serijali je rijec  :mrgreen:
 
a kao što rekao,razmatram opcije  (y)

imaju 2 u oglasima koja sam vidio,da su jako ocuvani,od prvih vlasnika..


king..čekam i dalje neki konstruktivan odgovor  :jesus: :LOL: :mrgreen:

samo čekam još Anđela,da mi kaže da uzmem r6,i gotovo je  :LOL:
previše mi zuji i ima umjetan zvuk,to je jedini razlog zašto ne taj motor  :mrgreen:
(sviralo)  :LOL:



KING RR said:
Vidit ces  :mrgreen:  prvu moras zalizat na kvacilu sa jedno 8-9 iljada toliko da bube pocrkaju od smrada spaljenih lamela, a u drugoj ce ga dic jedino uz pomoc krana  :LOL:  isijas dobijes od trzanja tijelom  :LOL:
Naravno o serijali je rijec  :mrgreen:
  :bonk:
znači isti ko i k4  :mrgreen:
prvo što bi napravio,kažem ti..50 zubi iza  (y) :mrgreen:
bez toga ga ne bi vozio..
 
Ja tu tubavu ceberusu nebi uopce gledo jer mi se nesvidja izgledom, da bi mrdnila smjesta moras promjenit pol drloga, a od tih krampova unutar 5-6 godina starosti izbor bi suzio na litre K8 i ninju 08, ostalo ni vredno spomena, ta dva i u seriji ubijaju od snage kamoli ih pootvarat ;)
 
boQte mazo šta sve na ovom forumu čovjek neće pročitat :LOL:

08/09 desetka sa slip-onom nejde ništa bolje od 08 1000RR sa slip-onom, ostalo su forumske priče za malu djecu

ak hočeš da ide još bolje ubaciš komandera i odeš do Doktora il ak si škrt staviš plus dva iza ... jbt fkt moraš pol motora rastavit :lolcry:
 
čovjek bi čitajući malo ova mišljenja i razmišljenja stekao dojam da je najveći izazov koji se stavlja pred japanske inžinjere zadovoljiti istančani ukus HR korisnika :misli:
možda bi honda i suzuki morali početi svoja vozila testirati na hr prometnicama :misli: