Gsxr750 2001g.

Pero2

New member
Ovako..na vrhu prednjih vilica je vidica i aluminiski `bokunić´ na kojem je vida za štelanje :soft -hight (zavisi u koju stranu) e mene zanima ako se može promjeniti cijeli taj komad bez da se odvidava imbus na dnu vilica?samim time se i osovina mora vaditi.Molio bi onog tko zna da mi odgovori.
 
Pero2 said:
Ovako..na vrhu prednjih vilica je vidica i aluminiski `bokunić´ na kojem je vida za štelanje :soft -hight (zavisi u koju stranu) e mene zanima ako se može promjeniti cijeli taj komad bez da se odvidava imbus na dnu vilica?samim time se i osovina mora vaditi.Molio bi onog tko zna da mi odgovori.

Ne bi ti preporućio da to radiš bez rastavljanja jer još bi i mogao to odvrnuti ako imaš specijalni kontra kljuć koji drži kontra maticu u cijevi ispod tog "komada" ali kada se to vraća nazad jako teško je stisnuti oprugu i taj "komad" ti mora biti uvrnut na određenu mjeru na šipki inaće ti neće "vida za štelanje"radit kako treba.
 
Hvala Taubi,baš sam mislio ako ne dobijem odgovor zvati vas osobno..
Radi se o motoru kojeg bi možda kupio al neću ga uzeti dok ne budem siguran da taj dio mogu nabaviti i dal ga mogu montirati bez problema,..
ustvari nebi ga bilo ptrebno mjenjati da nije struganje zahvatilo vidicu na vrhu ..samim time se ne mogu štelati vilice ..a to je već PROBLEM...