guma za nosac auspuha

igopola

Member
dobio sam auspuh bez nosaca kojeg sam napravio od aluminija 2x30mm e sad trebalo bi staviti gumu izmedu nosaca i auspuha molim preporuku koju gumu staviti :wink:
 
diablo super corsa se pokazala kao odlična guma...  (y)
 
a da se ti uozbiljiš i napišeš šta ustvari trebaš ?  :jesus:

koja guma ? gdje ? kako ? zašto ? slika.. ovo ono ... pa ne čitamo mi misli ovdje ..  :mrgreen:
 
gle sorry, možda pišem na nerazumljiv način... ali zaista neznam na koju gumu misliš ?

jebiga, na slici su dva potpuno različita lonca.. što po izgledu, što po konstrukciji, što po načinu montiranja..

za koji od ta dva trebaš gumu i gdje bi ju točno stavio ..

Daj jebemumiša, tebi treba, a teško ti je objasniti.. a ja ko budala pokušavam shvatiti šta ti ustvari treba ?!?
 
strasilo said:
gle sorry, možda pišem na nerazumljiv način... ali zaista neznam na koju gumu misliš ?

jebiga, na slici su dva potpuno različita lonca.. što po izgledu, što po konstrukciji, što po načinu montiranja..

za koji od ta dva trebaš gumu i gdje bi ju točno stavio ..

Daj jebemumiša, tebi treba, a teško ti je objasniti.. a ja ko budala pokušavam shvatiti šta ti ustvari treba ?!?

Ovu gumu oko ovalnog topa, šta ide između obujmice i topa ako sam dobro shvatio :misli:
 
na trenutak sam i ja na to pomislio ... ali onda .. radi se o jersisu ... a on ima lonac ispod ... tako da nemam pojma...  :mrgreen:
 
Gumu mozes naci na nosacima za vodovodne cijevi i cijevi za grijanje, obicno za vješanje na strop, imaju istu namjenu kao i tu, kupis nosac i skines gumu.  za cjev fi 125 25 kn kom a mislin da ima i vecih dimenzija
 
strasilo said:
na trenutak sam i ja na to pomislio ... ali onda .. radi se o jersisu ... a on ima lonac ispod ... tako da nemam pojma...  :mrgreen:

Pa vjerovatno je napravio taj zamjenski :mrgreen:
 
poison said:
Gumu mozes naci na nosacima za vodovodne cijevi i cijevi za grijanje, obicno za vješanje na strop, imaju istu namjenu kao i tu, kupis nosac i skines gumu.  za cjev fi 125 25 kn kom a mislin da ima i vecih dimenzija
to se zove odgovor hvala  (y)
 
poison said:
Gumu mozes naci na nosacima za vodovodne cijevi i cijevi za grijanje, obicno za vješanje na strop, imaju istu namjenu kao i tu, kupis nosac i skines gumu.  za cjev fi 125 25 kn kom a mislin da ima i vecih dimenzija

Upravo tako, ja sam na homemade top i šelnu postavio upravo tu gumu s šelne
za odvodne cijevi i funkcionira bez greške  (y)
 
strasilo said:
diablo super corsa se pokazala kao odlična guma...  (y)

:LOL: :LOL: :LOL: