Gume MITAS SPORT FORCE PLUS

Mora ostavljat trag kada je preko ruba, a velika brzina, nema veze koliko konja je motor, centrifuga vuče van. To je po meni već previše za ulicu.
🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️
 
Kapa do poda. Mada opet kažem, kada se već postižu tolike brzine, onda je vrijeme za track bike.
🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️
 
Mislis da se toliko ugrije 🤔, nekako se previse trosi.
Ako je vanjska temp preko 30 stupnjeva onda poraste zadnja cca 0.5 a prednja 0.3. Kad je nekih 25 stupnjeva ide nesto manje ( prednja 0.25 a zadnja 0.4).

Od Senja do Karlobaga mozda ide to i vise pa cu uskoro izmjeriti.
 
Ako je vanjska temp preko 30 stupnjeva onda poraste zadnja cca 0.5 a prednja 0.3. Kad je nekih 25 stupnjeva ide nesto manje ( prednja 0.25 a zadnja 0.4).

Od Senja do Karlobaga mozda ide to i vise pa cu uskoro izmjeriti.
Meni nekako manje, najvise 0.3 ali ja vjerojatno sporije vozim.
 
  • Haha
Reactions: thule_5689
Evo došlo je vrijeme za zamjenu. Imaju 3000 km a trebalo ih je možda i ranije skinuti (na 2500km) jer ne drže više kako treba. Kod izlaska iz zavoja pri dodavanju gasa prokližu.

S gumama sam općenito jako zadovoljan osim trajnosti (trajale mi 30 dana 🤭) pa sam sada uzeo mitas TF a na proljeće idu gore EV 😁
 

Attachments

  • 20210819_161232.jpg
    20210819_161232.jpg
    1.8 MB · Views: 0
I nju cemo da probamo
 

Attachments

  • 20210819_194658.jpg
    20210819_194658.jpg
    1.4 MB · Views: 0
Evo došlo je vrijeme za zamjenu. Imaju 3000 km a trebalo ih je možda i ranije skinuti (na 2500km) jer ne drže više kako treba. Kod izlaska iz zavoja pri dodavanju gasa prokližu.

S gumama sam općenito jako zadovoljan osim trajnosti (trajale mi 30 dana 🤭) pa sam sada uzeo mitas TF a na proljeće idu gore EV 😁
To je lipo potrošena guma. Nema kod tebe puno ravnoga :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: ybr125
Evo došlo je vrijeme za zamjenu. Imaju 3000 km a trebalo ih je možda i ranije skinuti (na 2500km) jer ne drže više kako treba. Kod izlaska iz zavoja pri dodavanju gasa prokližu.

S gumama sam općenito jako zadovoljan osim trajnosti (trajale mi 30 dana 🤭) pa sam sada uzeo mitas TF a na proljeće idu gore EV 😁
računaj s ev još 500 km manje, moja stražnja je gotova nakon 7-8 dana marofa, bit će još po cesti neko vrijeme, ali mislim da teško iz te gume izvući preko 2500 km, što je ustvari super jer za nikakve novce dobiješ premium gumu
 
računaj s ev još 500 km manje, moja stražnja je gotova nakon 7-8 dana marofa, bit će još po cesti neko vrijeme, ali mislim da teško iz te gume izvući preko 2500 km, što je ustvari super jer za nikakve novce dobiješ premium gumu

Tih 7-8 dana Marofa je realnh 20 dana marofa jer se Kitica ne gasi kad dođe tamo :D
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Tih 7-8 dana Marofa je realnh 20 dana marofa jer se Kitica ne gasi kad dođe tamo :D
+1.
Kreiras krivu sliku, da ne kazem lazes ovaj napaceni narod.
7-8 tvojih, tj. Kitty marofa je neocekivano dobro trajanje.

Stavio jucer i ja napokon gume. Skinio rosso 2 stavljen 2018-e godine :)
 
  • Wow
  • Like
Reactions: Nero and MOONSHIELD