GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

šta kaže forum zajednica na ove gume, kineski slick za hobi vozače, a imaju i cestovne gume. Dakle guma za 140€, a vidim ima švaba na Grobniku koji ju koriste i voze oko 1.36. Cestovne gume su im od 90-115€, moglo bi se reć po cijeni i kineski Mitas.
[/URL]
Jebote, znaci od cestovnih guma imaju neki sporcki model u standardnim dimenzijama u ponudi (160/60, 180/55, 190/55, 200/55) i onda još ovaj monstrum:
1712654155333.png
 
  • Wow
Reactions: Xj6_2013
šta kaže forum zajednica na ove gume, kineski slick za hobi vozače, a imaju i cestovne gume. Dakle guma za 140€, a vidim ima švaba na Grobniku koji ju koriste i voze oko 1.36. Cestovne gume su im od 90-115€, moglo bi se reć po cijeni i kineski Mitas.
Ces da ti recen...ostavi se ludosti...malo se vozis...kupi gume kako spada...za taj drlog 🤣
 
  • Like
Reactions: s2r
Nije, kupio sam ove jeftinije i DOT je druga polovica 2023 i sada opet malo kopam i naletim na ove skuplje. Vjerojatno neka greška ili stara ponuda koju su zaboravili maknuti.
 
Nije, kupio sam ove jeftinije i DOT je druga polovica 2023 i sada opet malo kopam i naletim na ove skuplje. Vjerojatno neka greška ili stara ponuda koju su zaboravili maknuti.
Kupi jos jedne ,nikad vise jeftinije nece bit....
 
Mesa ima to je sigurno 😁
I neka tvrda smjesa je. Bolje drzi od metzeler tourance na bijelom izlizanom asfaltu od vapnenca. Imao 2 seta metzelera i ne budem ih vise montirao... Jedino metzeler manje vibrira na cesti jer je cestovnija guma 85/15.
 
Pozdrav, trazim gume za Bandita 400, nista posebno, dobru everyday gumu u svim uvijetima, za ne previse novaca.
Dimenzije su 110/70/17 150/70/17
Kakve su generalne preporuke, vidim da se roadtec 01 hvale, ali 360e za par za tak mali motor mi bas i nema smisla.
 
Last edited: