GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Po tome onda može i 150, Al najbolje 130.. Što ima smisla, ne bi neki inženjeri preporučili Al svaka suša može sama smisliti kaj bi stavila
 
Pitanje za znalce (i filozofe :mrgreen: )
Na kawi er5 je sluzbena straznja dimenzija 130/70-17... kod mene je upisana (i trenutno gore - nisam ja stavio) 150/70-17.
Što nosi ova druga dimenzija? zasto se micati s orginalne? kad sam se raspitivao za novu gumu svi su mi predlozili da se drzim tvornickih dimenzija.
vjerujem da je i ovo jedna od tema vjecnih rasprava al da cujem sto se dobije i gubi sirom gumom

Ja sam stavio i vozio 4 sezone michelin Pilot Power 120/60/17 i 150/60/17.Nakon savjetovanja s dylanom u er5 topicu sam se odlučio na to i nisam požalio. Veći izbor guma, navodno i bolje kvalitete bar je priča išla tako. Spominjalo se da je najlošija 150 bolja od najbolje 130 i da je 150 najšira moguća za tu felgu. Ja sam vozio taj set i prodao era, Dylan je provozat nekoliko setova. Pitaj ga na pm, susretljiv čovjek koji uvijek hoće pomoći


Edit:er5 twisteri topic 305 stranica pa na dalje.

Jedino ne znam kak buš ih upisao u prometnu dozvolu. Meni su upisali bez problema ali sam imao sreće očito. Javi se na pp ak ćeš trebati dodatne info
 
Last edited:
Ne samo da će se zaoštrit profil 150ke na 3.5 felgi nego je i višlja pa diže zadnji kraj i motor je još okretniji i nestabilniji