Gume

honda21

New member
Znam da je bilo hrpa tema,ali ako smeta,neka moderatori srede... ovo je dobronamjerno
Netko je pitao za gume,ne znam više tko...ali 1600 kn prednja i zadnja u okolici Zaboka... kakve god gume,dečko sve ima.... pa ako nekome odgovara,nek se javi  :wink:
 
honda21 said:
Znam da je bilo hrpa tema,ali ako smeta,neka moderatori srede... ovo je dobronamjerno
Netko je pitao za gume,ne znam više tko...ali 1600 kn prednja i zadnja u okolici Zaboka... kakve god gume,dečko sve ima.... pa ako nekome odgovara,nek se javi  :wink:

Na cestovne gume se ovo odnosi? :misli:
 
evo trenutak,sad ću se čuti s njim,pa napišem nešto više... malo strpljenja molim
 
honda21 said:
evo trenutak,sad ću se čuti s njim,pa napišem nešto više... malo strpljenja molim

Ajd požuri više, pitaj ga kaj ima, po kojoj cjeni itd!  (y)
 
eh šta ste vi muškarci čudni... za popizdit...  :x
ovako ... to su cestovne gume i najpovoljnije su dunlop ... rekao je i da ima michelin ... ali jedna stvar koja je m,eni digla živce,je ta da je rekao ako je netko zainteresiran,neka se meni obrati,koje gume ga zanimaju...pa tako stupate u kontakt,jer ne želi da se njegov broj slika posvuda i da je svima dostupan...
Uglavnom znam dečka i nije nikakva muljaža,a i ja sam uzela sebi gume kod njega
 
honda21 said:
eh šta ste vi muškarci čudni... za popizdit...  :x
ovako ... to su cestovne gume i najpovoljnije su dunlop ... rekao je i da ima michelin ... ali jedna stvar koja je m,eni digla živce,je ta da je rekao ako je netko zainteresiran,neka se meni obrati,koje gume ga zanimaju...pa tako stupate u kontakt,jer ne želi da se njegov broj slika posvuda i da je svima dostupan...
Uglavnom znam dečka i nije nikakva muljaža,a i ja sam uzela sebi gume kod njega

onda temu, nek se izjasni ko kaj hoce, i s listom k njemu

pa objavis cijene i fertig aus vorbei :mrgreen:
 
speed attack said:
onda temu, nek se izjasni ko kaj hoce, i s listom k njemu

pa objavis cijene i fertig aus vorbei :mrgreen:

Upravo tak...  :mrgreen:
Nek se svi izjasne koji su zainteresirani... nek napišu tko bi kaj htio,kog šta zanima... i ja malom prenesem popis...on nabaci cijene i to je to ... fertig aus und vorbei  :mrgreen:
 
...ovo me podsjeća na priču: kupim nekaj a onda mi dođe frend i kaže, kaj si glup, pa moj ti frend zna lika koji ti to isto ima u pol cijene, i tak...I onda kreneš u potragu pa ispadne da je to staro, bez računa i garancije, istekao rok trajanja, mora se ić preko sto posrednika jer lik ne želi publicitet!


Da je tak povoljan, legalan i slično, već bi imao otvorenu temu tu na forumu! 8)
 
Ovih tema se brdo provlačilo i čini mi se da je najjeftiniji onaj u kumrovcu. Ima i njegov broj na forumu na par mjesta, a cijena D208RR 1700kn za dimenzije 120/70-17 i 190/50-17.
Ovih 1600kn je lako moguće za dimenziju zadnje od 180/55-17.

A i za 100kn razlike rađe nazovem i naručim kod ovog u Kumrovcu koji šalje i HP Expresom a ne se tu zajebavati prek tebe.
Ak je sve legalno (a vjerujem da je) čemu skrivanje. :misli:
 
Tuono 06 said:
...ovo me podsjeća na priču: kupim nekaj a onda mi dođe frend i kaže, kaj si glup, pa moj ti frend zna lika koji ti to isto ima u pol cijene, i tak...I onda kreneš u potragu pa ispadne da je to staro, bez računa i garancije, istekao rok trajanja, mora se ić preko sto posrednika jer lik ne želi publicitet!


Da je tak povoljan, legalan i slično, već bi imao otvorenu temu tu na forumu! 8)

Mislim da si naglo i krivo postupio jer dečko nije na forumu i znam ga jako dobro. Ali baš me briga,ja sam samo pokazala dobru volju,ništa više. I nije mu u cilju nekog shebat,niti bi ja blatila svoj obraz za njega...  :wink:
 
Medo said:
Ovih tema se brdo provlačilo i čini mi se da je najjeftiniji onaj u kumrovcu. Ima i njegov broj na forumu na par mjesta, a cijena D208RR 1700kn za dimenzije 120/70-17 i 190/50-17.
Ovih 1600kn je lako moguće za dimenziju zadnje od 180/55-17.

A i za 100kn razlike rađe nazovem i naručim kod ovog u Kumrovcu koji šalje i HP Expresom a ne se tu zajebavati prek tebe.
Ak je sve legalno (a vjerujem da je) čemu skrivanje. :misli:

ma ovaj iz Kumrovca je provjeren, a ima i gume i za cestu i za stazu (y)
 
u sloveniji -furlan-1200 kn netto qualifier,obe i to 190 i 120/17
iako je bilo 800000 i miljon puta,al nije zgoreg ponoviti.

a na grani te neće .ebat za 2 gume-provjereno više puta...
 
Medo said:
Ovih tema se brdo provlačilo i čini mi se da je najjeftiniji onaj u kumrovcu. Ima i njegov broj na forumu na par mjesta, a cijena D208RR 1700kn za dimenzije 120/70-17 i 190/50-17.
Ovih 1600kn je lako moguće za dimenziju zadnje od 180/55-17.

A i za 100kn razlike rađe nazovem i naručim kod ovog u Kumrovcu koji šalje i HP Expresom a ne se tu zajebavati prek tebe.
Ak je sve legalno (a vjerujem da je) čemu skrivanje. :misli:
koliko te poštarina izađe i dali plaćaš pouzećem  :misli:
 
bikerboy said:
(y) (y)

uzeo ja danas od njega d208RR 190/50-17 za frenda 940kn (y)

slab potrošać vidim da nisi dobil nikakav rabat  :jesus: :jesus:
 
Fino.....  ja bas trebam kupit nove gume i zanimaju me BT014. Zval sam Furlana i cijena je cca 1800 kn za obje gume sa montazom i centriranjem. Jel mogu proci jeftinije tu kod ove dvojice (zabok i kumrovec)??

Btw... imali mozda netko pametniju ideju glede novih guma? Sad trenutno vozim na michelinu pilot pro (bilo na motoru dok sam ga kupio) i nisam se bas nekak previse odusevio..... malo mi se prevec klizalo.