Gume

ppinjuh

New member
trebao bih si uzeti nove gume. :D
sad imam dunlop sportmax d207 150/60 ZR17 i 110/70 ZR 17.
vjerojatno ću si uzeti iste, samo ne znam di to mogu napraviti u Puli i okolici?
e sad imam pitanjce....
koje mi vi gume predlazete za nekih +-2 soma(prednja i zadnja)
zanima me drzanje ceste pri normalnim opterecenjima i tak to
nisam bas u gumama najbolji sa znanjem.........
(pozeljne su i cijene)
hvala
 
Imaš maaasu :shock: postova i tema o gumama, :paper: malo starije postove ovdje i u tehničkom podforumu

predlažem da jedna tema guma bude zalock-ana na vrh foruma
 
Shokrefumi said:
uzmi si michelim pilot power :wink:
koliko su one??? :mrgreen: :mrgreen:
bio sam u motoboxu(yamaha) i imaju neke akcijske cijene na michelinu..... :D
ne znam ni sam sto bih. procitao sam ovaj test od 'performance bikes'
uzeo bih si nesto tipa metzeler rennsport ili pirelli evo corsa,a i michelin pilot sport mi nije los iako nije bas kategorija sa navedenima prije.
nego kolika je trajnost ovima metzeleru i pireliju? koliko mogu po normalnoj cesti??? :| :?:
 
ppinjuh said:
Shokrefumi said:
uzmi si michelim pilot power :wink:
koliko su one??? :mrgreen: :mrgreen:
bio sam u motoboxu(yamaha) i imaju neke akcijske cijene na michelinu..... :D
ne znam ni sam sto bih. procitao sam ovaj test od 'performance bikes'
uzeo bih si nesto tipa metzeler rennsport ili pirelli evo corsa,a i michelin pilot sport mi nije los iako nije bas kategorija sa navedenima prije.
nego kolika je trajnost ovima metzeleru i pireliju? koliko mogu po normalnoj cesti??? :| :?:
rennsport ti nije guma za cestu... u hladnijim danima se bas i nece ugrijat, a znas i sam kako je to kad piknes prednju kocnicu a ona samo klizne :evil:

zato uzmi pilot power (ili pilot sport), to su ti cestovne gume koje se brzo ugriju i malo trose

neznam kolko novaca su :oops:
 
Pilot sport se neugrije ni na +30 al zato Pilot Power :naklon:
 
RSbikerica said:
ma sto god uzmes samo mi se nemoj opet prosut, ok? :D :D
Ok ljubavi :hug:

Inace odluka je pala na pilot sport.......nisam vise znao sto bih jer nije bilo ovako velikih dimenzija kao sto meni trebaju :mrgreen:
 
ppinjuh said:
RSbikerica said:
ma sto god uzmes samo mi se nemoj opet prosut, ok? :D :D
Ok ljubavi :hug:

Inace odluka je pala na pilot sport.......nisam vise znao sto bih jer nije bilo ovako velikih dimenzija kao sto meni trebaju :mrgreen:

Ahhhhhhhh.............
Aj daj tu malu s Rs50 u Pulu dovedi da vidim ja kolko je dobra.....!!!!!
Kolko mi puniš glavu s njom mora da je Grrrrrrrrrrr........ :twisted: :twisted: :twisted:
 
Mogway said:
ppinjuh said:
RSbikerica said:
ma sto god uzmes samo mi se nemoj opet prosut, ok? :D :D
Ok ljubavi :hug:

Inace odluka je pala na pilot sport.......nisam vise znao sto bih jer nije bilo ovako velikih dimenzija kao sto meni trebaju :mrgreen:

Ahhhhhhhh.............
Aj daj tu malu s Rs50 u Pulu dovedi da vidim ja kolko je dobra.....!!!!!
Kolko mi puniš glavu s njom mora da je Grrrrrrrrrrr........ :twisted: :twisted: :twisted:

Da je vidis, ti bi se preselio u Brod :twisted:
 
Il bi Brod doveo u pulu....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
U biti ima sto brodova u puli...šta ja pricam :shock: :shock: :shock:
 
Mogway said:
Il bi Brod doveo u pulu....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
U biti ima sto brodova u puli...šta ja pricam :shock: :shock: :shock:

Ma de... Koliko mi ppinjuh pricao, nema u Puli ni dobrih cevapa ni dobrog hamburgera. Navodno da vas samo neki dobaar burek spasava. Nema broda do Slavonskog Broda :D :D :D Kad budem dolazio, sunke i kulena ponijet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
demza said:
Mogway said:
Il bi Brod doveo u pulu....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
U biti ima sto brodova u puli...šta ja pricam :shock: :shock: :shock:

Ma de... Koliko mi ppinjuh pricao, nema u Puli ni dobrih cevapa ni dobrog hamburgera. Navodno da vas samo neki dobaar burek spasava. Nema broda do Slavonskog Broda :D :D :D Kad budem dolazio, sunke i kulena ponijet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ma svi ste vi isti...Šunke i Kulena...Pih...
To je i on reko prošli put...Kad ono pitam ga ja kad se vratio di je taj kulen :?: :?: :?:
A na to ce Pipica...----->A nisam stigo samo sam jednom bio kod bake...????
Šta kod vas za uzet kulen od bake treba dolazit par puta..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Mogway said:
demza said:
Mogway said:
Il bi Brod doveo u pulu....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
U biti ima sto brodova u puli...šta ja pricam :shock: :shock: :shock:

Ma de... Koliko mi ppinjuh pricao, nema u Puli ni dobrih cevapa ni dobrog hamburgera. Navodno da vas samo neki dobaar burek spasava. Nema broda do Slavonskog Broda :D :D :D Kad budem dolazio, sunke i kulena ponijet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ma svi ste vi isti...Šunke i Kulena...Pih...
To je i on reko prošli put...Kad ono pitam ga ja kad se vratio di je taj kulen :?: :?: :?:
A na to ce Pipica...----->A nisam stigo samo sam jednom bio kod bake...????
Šta kod vas za uzet kulen od bake treba dolazit par puta..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nemoj zezat... E pa vidis, dolazi on opet sljedeci vikend, budem ga podsjetio na to... Ccc!!! Sramoti nas Brodjane... Ccc!!! Posaljem ti bocu vina da imas cim zalit :D :D :D
 
demza said:
Mogway said:
demza said:
Mogway said:
Il bi Brod doveo u pulu....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
U biti ima sto brodova u puli...šta ja pricam :shock: :shock: :shock:

Ma de... Koliko mi ppinjuh pricao, nema u Puli ni dobrih cevapa ni dobrog hamburgera. Navodno da vas samo neki dobaar burek spasava. Nema broda do Slavonskog Broda :D :D :D Kad budem dolazio, sunke i kulena ponijet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ma svi ste vi isti...Šunke i Kulena...Pih...
To je i on reko prošli put...Kad ono pitam ga ja kad se vratio di je taj kulen :?: :?: :?:
A na to ce Pipica...----->A nisam stigo samo sam jednom bio kod bake...????
Šta kod vas za uzet kulen od bake treba dolazit par puta..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nemoj zezat... E pa vidis, dolazi on opet sljedeci vikend, budem ga podsjetio na to... Ccc!!! Sramoti nas Brodjane... Ccc!!! Posaljem ti bocu vina da imas cim zalit :D :D :D
A ja ti pošaljem Pavela...Da te malo ugnjavi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No dobro budemo vidili i to vino... :shock: :shock: :shock: