Gumeni čepovi - gdje, kako, zašto ...

Tibor

Well-known member
Da li netko zna gdje bi se u Zagrebu ili bližoj okolici mogli nabaviti ovakvi gumeni proizvodi aka čepovi, a da je unutarnji fi 14 mm ?

Kad bi još bili od gume koja se pri povišenoj temperaturi nebi pretvorila u žvaku mojoj sRReći nebi bilo kRRaja :mrgreen:

epdmrubbercaps_lg.jpg


rec-06-500.jpg


 
Imam nesto tako od plastike koje dim.? Imam samo par kom.jbg.  :mrgreen:
 
... bar ih je bilo ima godinu dana kad sam prijatelju zatvarao air box na motoru nakon skidanja onih eko gluposti,
mislim da ih je bilo od 8-16mm
 
Frane said:
... bar ih je bilo ima godinu dana kad sam prijatelju zatvarao air box na motoru nakon skidanja onih eko gluposti,
mislim da ih je bilo od 8-16mm

za to mi i treba :mrgreen:

budem otišao pogledati ... thnx (y)

 
bio do Bauhausa i oni imaju svakakvih dimenzija, ali su plastični, a ne gumeni ... nije mi se dalo više tražit pa sam umjesto ženskog gumenog čepa, napravio muško rješenje :mrgreen:

 
najmanja teflonska šipka koju sam imao je valjda fi 60 :shock: ovaj almg3 restl sam dva put prošo s nožem i finito :mrgreen: a lagani ko perce 8)
 
Razocaran sam.......imam puuuuuuno bolje, jednostavnije i jeftinije rjesenje  :?
 
Kuglica od ležaja odgovarajuća.
Uvališ ju u crijevo , moraš samo paziti da bude za koju desetu veća .
 
tibor_zg said:
bio do Bauhausa i oni imaju svakakvih dimenzija, ali su plastični, a ne gumeni ... nije mi se dalo više tražit pa sam umjesto ženskog gumenog čepa, napravio muško rješenje :mrgreen:

koja ce tocno svrha tih "cepova"  :misli: