Gumeni ublaživači

mac said:
nisu preskupi...meni su radili manđete za Lanciu....ispalo me jeftinije nego da sam ih kupio u ducanu...al nisu trajale dugo pa bi bilo bolje da sam odmah kupio u servisu :mrgreen: :misli:

naravno, kad paše od fiata... a za to imaju kalup ... ustvari, vjerovatno ti nisu ni pravili, već su uzeli sa police i prodali ti ...  :jesus:

ima i u Belišću jedna takva firmica...  (y)
 
Čox said:
joj da me hebeš ne sjećam se... netko s foruma mi ih je poklonio za 100 kn

Ja poklanjam  :wink:


strasilo said:
nisi moj tip ...  :jesus:

pitam jer meni trebaju 3 komada... tri imam...  :mrgreen:

Daj adresu na PM, ako još trebaš, da poklonim  :mrgreen:
 
Ja sam to riješio, podbacio sam komad aluminijskog lima od 2 mm koji sam savio u slovo "U" .
To je bilo privremeno riješenje, dosad sam napravio oko 15.000, ali budem kupio novo, to već pričam 2 godine.  :LOL:
 
GIXER said:
Ja sam to riješio, podbacio sam komad aluminijskog lima od 2 mm koji sam savio u slovo "U" .
To je bilo privremeno riješenje, dosad sam napravio oko 15.000, ali budem kupio novo, to već pričam 2 godine.  :LOL:
privremena rjesenja cesto postaju trajna :D...pogotovo ak se pokazu dobrim
 
GIXER said:
Ja sam to riješio, podbacio sam komad aluminijskog lima od 2 mm koji sam savio u slovo "U" .
To je bilo privremeno riješenje, dosad sam napravio oko 15.000, ali budem kupio novo, to već pričam 2 godine.  :LOL:

ja sam to riješil na ovaj način..http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,32899.250.html

.i pokazalo se dobrim, nema razloga da ne bude. I ovaj tvoj s limom je zanimljiv (y)