H R T.....

Splico

New member
Zamislite molim vas jecer su cak i objavili rezultate sa velike nagrade Japana i to slijedecim rjecima...".......a u kraljevskoj klasi od 500 kubicnih centimetara pobijedio je Tamada japanski......."
Pa ljudi moji di mi zivimo a kao HRT se ponosi svojom sportskom redakcijom!
SRAMOTNO SRAMOTNO SRAMOTNO VISE OD TOGA SE I NE MOZE RECI!
HRT O KAKO BI VOLIO VIDJETI VASU JADNU REDAKCIJU I ISPLJUSKATI IH SAMARCINAMA- JADNICI! :evil:
 
nemoj je.at :shock: :shock: Kakvi idioti. triba im poslat mejl: draga gospodo,poštovana redakcijo sportskog programa, dana 21.09.04. tik do gradske kavane doći u što većem broju na jebeno šamaranje!!! :mrgreen:
 
idioti smo mi sta im taj jad placamo a prave narod budalama sta ne???
 
Zašto vas to čudi? Valjda je važnija reportaža iz Buzeta gdje se natječu nabrijani peugeoti 205 i fiat ritmo a već 100 godina pobjeđuje neki talijan u prototipu :bonk: :roll:
 
Važno da prenose F1 redovito. Na svakoj trci bude bar jedno pretjecanje i to kroz boksove :mrgreen:
 
I najveći plus: obilje reklama. :mrgreen: :mrgreen:
 
:roll: Gledam i slušam već godinama i ne mogu vjerovat kakvi debili nas "hrane"informacijama sa HRT-a.Na žalost ni na komercijalnim televizijama nisu bolji.Samo mi nije jasno zašto nitko ne vidi interes za praćenje utrka motocikala? :(
 
Depp said:
:roll: Gledam i slušam već godinama i ne mogu vjerovat kakvi debili nas "hrane"informacijama sa HRT-a.Na žalost ni na komercijalnim televizijama nisu bolji.Samo mi nije jasno zašto nitko ne vidi interes za praćenje utrka motocikala? :(
zato što je veči trend u hrvatskoj vozit auto neg motor, pogotovo nakon filmova ko što su fast and furious i slična sranja...i ima brdo seljačina koji misle da su face jer voze benđole i ina sranja na 4 kotača...
 
ma znate kaj zivo mi se jebe (s oprostenjem) za HTV
pa placete ko da je to jedina televizijska kuca na svijetu
satelit,internet,strane televizije i to je to
 
Depp said:
Samo mi nije jasno zašto nitko ne vidi interes za praćenje utrka motocikala? :(
Ma pusti, nikad nis od tog, imamo Eurosport.
Bilo je onih par prijenosa prije godinu/dvije na novoj TV, bezveze, ja sam ih svejedno gledao na Eurosportu, ipak su tamo profesionalci sta se tog tice.
 
Ima tamo i OK ekipe ali na žalost za sada su zaokupljeni nekim drugim poslovima. Valjda se i to promijeni. Nego, nešto drugo je interesantno: RTL redovito prenosi GP utrke, u HR još nitko nije otkupio prava... pa se nadam da bi prava iz grupe mogla biti prenesena na naše lokalce. Kad već stalno pizde s raznim njemačkim sranjima zašto ne bi prenosili i nešto dobro?
 
mate said:
Kad već stalno pizde s raznim njemačkim sranjima zašto ne bi prenosili i nešto dobro?

ja se vec bojim frizider otvorit da ne nadjem doktora stefana franka!
 
Daniel said:
mate said:
Kad već stalno pizde s raznim njemačkim sranjima zašto ne bi prenosili i nešto dobro?

ja se vec bojim frizider otvorit da ne nadjem doktora stefana franka!
il da mi ne izleti frizirani tj abartovani trabant iz kobre :mrgreen:
 
tomee said:
il da mi ne izleti frizirani tj abartovani trabant iz kobre :mrgreen:

ma trabant rulz! pa ne bi ga ja stavio u avatar da ne valja... :mrgreen:
 
Nema smisla uopce se vise boriti sa Hrvatskim medijima.
Nakon alpe adria prvenstva, poslao sam dopis u vecernji list sa par slika i sa rezultatima utrke. Dakle sve su dobili na pladnju, cak i reportazu. Lijepo sam ih zamolio da objave bilo kakav clanak jer se ipak radi o domacim vozacima i o nekim za hrvatski motosport bitnim rezultatima.
Reportaza naravno nije izasla, a nitko se nije udostojio niti odgovorit mi na mail. Poslao sam na mail glavnog urednika, na mail urednika sporta i uednika auto-moto revije. Ni traga ni glasa od nikoga. Di bi onda oni sami nesto napisali kad ne mogu objaviti niti ono sto dobiju gotovo.
 
Nazalost jedno samo vrijedi u Hrvatskoj BATINE ! A oni su zasluzili BATINE!
 
Sasa MK Motori said:
Nema smisla uopce se vise boriti sa Hrvatskim medijima.
Nakon alpe adria prvenstva, poslao sam dopis u vecernji list sa par slika i sa rezultatima utrke. Dakle sve su dobili na pladnju, cak i reportazu. Lijepo sam ih zamolio da objave bilo kakav clanak jer se ipak radi o domacim vozacima i o nekim za hrvatski motosport bitnim rezultatima.
Reportaza naravno nije izasla, a nitko se nije udostojio niti odgovorit mi na mail. Poslao sam na mail glavnog urednika, na mail urednika sporta i uednika auto-moto revije. Ni traga ni glasa od nikoga. Di bi onda oni sami nesto napisali kad ne mogu objaviti niti ono sto dobiju gotovo.

Bar je bila minuta ipo na Sport danas. I još su rekli da je tom utrkom završeno prvenstvo, a znam da je Emil govorio da ima još jedna utrka na Panonia ringu