HAHAHHA

Grawe RR

Guest
doctor7dl.jpg
 
il dotore
svaka mu čast
:cool:
gibernau će se pojest, drugi put doma gubi a cijelo vrijeme je u vodstvu

melandri :cool:
 
Pustio je Setea da vodi da se baš ne osramoti jako pred svojom publikom. Prvo malo zobi a onda bič :mrgreen:
Ali opet ga nije poljubilo nikakvo žensko biće a onaj stari mu je lijepo htel narihtat onu kaj mu je pehar dala :mrgreen:
Biaggi ga mrzi do boli ali ipak je prošlu utrku bio gospodin i pružio mu ruku čestitajući na pobjedi :cool:
 
burnout said:
Grawe said:

Yo ninđže dal zna ko di da kupim kombinezon kakvi ima na sebi (ali novi) pitam jer imam repliku njegove aprilie 125
okruglih 0 bodova za to, ne pravi se to vise nit se pravilo. mozes jedino narucit da ti takav naprave, al nema nas 15 tolko para kolko oni za to traze.

btw. svaka cast Vale!
 
Kao i u Italiji u prvom krugu koliko-toliko svi su ostali na mestima gde su bili i posle prve krivine , a Rossi za to vreme je pretekao 4-icu ! ! !
Stvarno je neverovatan !
:shock: :shock: :shock:
 
A ovo je za puknit od smija. Ili ovi drugi jako loše voze, ili je Rossi kategorija sam za sebe. Gledan tu trku i pari mi se da Vale misli: "Ma oću li ga proć sad ili malo kasnije? Aj, neću još, misli da je bolji!".
Onda 3-4 kruga prije kraja: "A dopizdija mi je. Vozi ka oni Rivi iz Splita. Iden mu pokazat ko je gazda." Onda ga prođe, ka' šta bi i mene.

A prije trke se mislija: "Evo, iden opet ka i prošlu trku pustit malo dječicu da se vesele, pa in pokazat par lekcija."
Onda starta 6., pa do kraja 1. kruga dođe drugi. Čisto iz pristojnosti nije uzea vodstvo odma'. :mrgreen:
 
enivej...
i ja sam pogledo tu trku...super je bila...

a to što je rosi tolko bolji od ostalih....
pa to je dokaz da čovjek zna terat...

inače...ja osobno iam feeling da je puno ljudi na tim bajkovima tam zato što to mogu...i onak...oni su sad neke face... ( ko sete npr : )

doro...to na motogp-u i nije tolko izraženo...ima likova za koje mi se stvarno čini da uživaju u tome...
al u f1 je to nekak puno izraženije...
pa ljudi moji...ak je neko gledao zadnju trku...
ono što je montoya napravio...pa jel to ponašanje dostojno jednog vozača takvog kalibra...
izać iz boxa pod crvenim svjetlom ???
kao..f1...neki profesionalizam...bla bla...ma vraga...
za mene su to sve razmažena derišta...
 
koliko on godina ima? :?