HALLOWEEN PARTY BY "GAS"

grizzlyzg

New member
Organiziramo najluđu noć vještica za moto scenu !!! Brojna iznenađenja i prelijepe hostese biti će samo jedan dio lude zabave
 
  Očekujemo lude maske,još bolji performans na karaokama kao i izbor za najbolju masku .

         Molimo drage goste da sa sobom ponesu i nekakve kolaće iz kučne radinosti ,na temu halloweena

              Party počinje u 19 sati i trajat će min. do 24.00  

                    Očekujemo vas sa oduševljenjem !   :bananapivo: :bananalove: :ples: :banana: :party:

                            CAFFE BAR GAS nalazi se u  VELIKOJ MLAKI                                            
Info;Grizzly 091 22 22 393
 
Ako su neplivači dobrodošli,vidimo se. (y)
Ipak je to :misli:Velika Mlaka :cice: :LOL: :jesus:
 
Nadam se da svi znate gdje Velika mlaka...Evo Vam još jednom objašnjenje---Ako dolazite od Zagreba,vozite se prema V.gorici i na skretanju u Veliku mlaku će vam biti postavljena oznaka za party.Ista je situacijai sa dolaskom iz Velike gorice.


                                          Dobro nam došli i još bolje NAS našli (y)
 
Konda smo se dogovorili i mi slavimo DAN ŽENA u našem klub hausu .
Pa ako vam tamo dojadi dođite k nama .
Makar mislim kad GRIZLI organizira da tu nema dosade . (y)
Ugodan provod i dobru zabavu . (y)
 
Pa,traži bolovanje...tak da se u nedjelju možeš dobro odmorit od naše subote...

        Veselim se karaokama kao i kokama...
 
Bogme ,ja neznam za vas ali meni je bilo do jaja...samo kaj su me kaubojke tak žuljale da nisam mogel vozit motor pa sam otišel s autom doma...


A ,di su slike????
 
je, bilo je mrak!!! a Grizzly a de su tvoje slikice? Bila sam malo padobranac...  :misli: :misli: :misli: milsila sam da buju neke vještice. hehe pozz cijeloj ekipici od krvopije. hehehe