Hands free za Sony Ericsson ( Throat Mic Strap )

Absolom

New member
Pozdrav,
zna netko da li kod nas ima za kupit hands free s Throat Mic Strapom, to bi trebalo biti idealno za motor, ne šumi ni pri većim brzinama i ne smeta mu full face kaciga.
 
Bogati kako pričaš na to ako ti je na grlu?
Jel to nešta kao za one što operišu glasnice? :misli:
 
Vibrafon: radi na principu prikupljanja vibracija iz medija na koji je prislonjen - grla, u ovom slucaju. To znaci da moze raditi u uvjetima visoke ambijentalne buke, no da nju uopce ne prenosi, vec samo glas. Koriste se jos od najranijih dana vojne avijacije, pogotovo u lovcima drugog svjetskog rata, kada su usli u siroku upotrebu.
 
c0un7 said:
Vibrafon: radi na principu prikupljanja vibracija iz medija na koji je prislonjen - grla, u ovom slucaju. To znaci da moze raditi u uvjetima visoke ambijentalne buke, no da nju uopce ne prenosi, vec samo glas. Koriste se jos od najranijih dana vojne avijacije, pogotovo u lovcima drugog svjetskog rata, kada su usli u siroku upotrebu.

Ma fino si to objasnio,ali mislim da čovjeka interesira di to može kupiti :misli: (y)
 
c0un7 said:
Vibrafon: radi na principu prikupljanja vibracija iz medija na koji je prislonjen - grla, u ovom slucaju. To znaci da moze raditi u uvjetima visoke ambijentalne buke, no da nju uopce ne prenosi, vec samo glas. Koriste se jos od najranijih dana vojne avijacije, pogotovo u lovcima drugog svjetskog rata, kada su usli u siroku upotrebu.
Zove se laringophone, a koriste ga i u tenkovima... :wink:
 
A kakav se zvuk čuje iz toga? Ja bi rađe da se čuje normalan glas i malo vjetra nego da se osjećam kao da razgovaram s robotom koji mi sjedi iza leđa. Neznam kako se to čuje ali oni koji prislone onaj uređaj na vrat kada govore zvuče kao roboti. Nije da se rugam.
 
Pa kakve veze to ima, ne slusas muziku, nego ti samo treba neka komunikacija...
To je sasvim ok, slicno je robotu, ali ja imam neki komunikator preko kojeg se ne razumijemo kada predjem 110 na sat... :palacdolje:
 
Marin said:
A kakav se zvuk čuje iz toga? Ja bi rađe da se čuje normalan glas i malo vjetra nego da se osjećam kao da razgovaram s robotom koji mi sjedi iza leđa. Neznam kako se to čuje ali oni koji prislone onaj uređaj na vrat kada govore zvuče kao roboti. Nije da se rugam.

cuje se kao ned iz south park-a  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Marin said:
A kakav se zvuk čuje iz toga? Ja bi rađe da se čuje normalan glas i malo vjetra nego da se osjećam kao da razgovaram s robotom koji mi sjedi iza leđa. Neznam kako se to čuje ali oni koji prislone onaj uređaj na vrat kada govore zvuče kao roboti. Nije da se rugam.
ovisi o kvaliteti al na novijim Laringophonima možeš prepoznat boju glasa ko te zove...
 
Absolom said:
Dakle niko nezna di to ima za kupit kod nas?

Motorola u Crnčićevoj u Zagrebu!
Franc to pazario da komunicira među motorima i kad je na čamcu,ali uzalud bačen novac jer nije ispunilo očekivanja!Sve je OK dok ne kreneš!Kad se voziš niš se ne čuje!Odnosno čuje se toliko da niš ne kužiš!Sad bu me Super Jura,al to je fakat istina!  (y)
 
Hoćeš kupiti moj? Možda ga ja samo neznam koristiti?