Happenning II dio

ZOKA

New member
Samo da se javim, da vecina ljudi koja se misli vozit na Grobniku nece se imat kad vozit. toliko je stvari prebukirano i nabijeno. Od treninga koji je prije bio 45min sada je 30min u slucaju da neko padne nema nista od toga. Eventualno se moze napravit nekih 10tak krugova pravih. Samo mi nije jasno groznica za parama i bogacenje preko noci je postalo toliko ljigavo i bolesno da mi se gadi sve to skupa. Jednostavno treba otic na grobnik kad nema nekog posebnog sadrzaja mi smo se vozili cili dan za 260kn.
 
Ma Zoka ionako će bit kiša pa ništa ne propuštaš, nemoj odmah po organizatorima... :nasilni:

http://www.weather.com/outlook/travel/local/HRXX0006
 
Jebala ih kiša. Pada samo vikendom...
Barem je preko tjedna sunčano 8)
 
nikad nisam vozio po stazi na happeningu (tj. nisam nikad) al kad sam gledo s tribina na zadnja tri happeninga... to izgleda ko opca ludnica... jednostavno previse motora na stazi i veeeelika guzva :cry:

jedino mi se sviđaju utrke i stimung oko staze... :wink:
 
ZOKA said:
Samo da se javim, da vecina ljudi koja se misli vozit na Grobniku nece se imat kad vozit. toliko je stvari prebukirano i nabijeno. Od treninga koji je prije bio 45min sada je 30min u slucaju da neko padne nema nista od toga. Eventualno se moze napravit nekih 10tak krugova pravih. Samo mi nije jasno groznica za parama i bogacenje preko noci je postalo toliko ljigavo i bolesno da mi se gadi sve to skupa. Jednostavno treba otic na grobnik kad nema nekog posebnog sadrzaja mi smo se vozili cili dan za 260kn.


Slažem se sa tobom.
Osim toga, opasno je jer se zna dogoditi da se motociklisti dodiruju zbog prevelike gužve.
Jednom sam se vozio sa 125-icom i na izlazu iz rupe sam stizao nekoga sa 750-kom. Prolazio sam ga, a on je počeo mjenjati putanju.
Prednjim kotačme je udario u moj zadnji, i odvalio mi nosač štendera. :|
No, na sreću nitko nije pao.... :)

Vozači, zbog sigurnosti, ne mjenjajte putanje često
 
ja na happeningu moram nadoknaditi propusteno od jucer.... :cry: izasao bi na stazu bez obzira na kisu, tj sve ovisi koliko ce ispasti popravak motora
 
maverick said:
Slažem se sa tobom.
Osim toga, opasno je jer se zna dogoditi da se motociklisti dodiruju zbog prevelike gužve.
Jednom sam se vozio sa 125-icom i na izlazu iz rupe sam stizao nekoga sa 750-kom. Prolazio sam ga, a on je počeo mjenjati putanju.
Prednjim kotačme je udario u moj zadnji, i odvalio mi nosač štendera. :|
No, na sreću nitko nije pao.... :)

Vozači, zbog sigurnosti, ne mjenjajte putanje često


ja sam imao 4 pada na grobnuku od toga 2 baš na tu foru.... nazavpojima sa cvajom dobio nekog srada i u laktu frajer da gas i pobre me ko noga loptu... hop..on zapleše i izleti a ja zaplešem i izletim samo bez motora :mrgreen:


i jedamput slična situacija poslje riječkog..
 
...ma daj,ko da je sigurno da će bit kiše...na tom linku gore postanom daju prognozu za danas pljuskove,a iznad te prognoze imaju aktualno vrijeme gdje kaže da je sunčano bez oblačka...toliko o njima i njihovim prognozama...držite se naših prognozera..a oni kažu petak sunčano..a za vikend ćemo još doznat jer je riječ o sedmodnevnoj prognozi...
..što se staze tiče vremena trajanja treninga,po meni je 30min sasvim dovoljno...da si spor(odnosno nije to tako ni sporo) i da ideš 2:00 imaš mogućnost odvrtit 15 krugova ..puta 4-5 termina u jednom danu...60-75 krugova...s kojim gumama ćeš sve te krugove odvozit???..još tek ako voziš i sub. i ned...ja realno gledajući imam kondicije i 1 par guma za odvozit max. 7-8 krugova svojim tempom na svakom od izlaza..što hoće reći da bi što se mene tiče svaki izlaz mogao trajat i manje od 15min...eto ostalih 15min nek je za slučajeve padova,prekida i sl..i došli smo do toga da je 30min optimalno...plus toga ovom detaljnijom podjelom bi trebalo bit osigurano da ti nitko ne smeta,kao da ni ti drugima ne smetaš...meni se ovakva podjela sviđa,samo nek se precizno pridržavaju toga i nek prikolica ne izlazi za svaku pizdariju nego nek tek na kraju sve fino pokupi...živi bili pa vidili!
....jedino šta meni smeta je to što je zadnji termin treninga iza trke..ko da će mi se dati nakon trke opet sisti na motor i vozit treninge?al šta je tu je...napravit ću još par krugova za zaključit dojmove za ovu godinu i dokrajčit gume...šteta je da se baci :D
P.S.nek nas samo posluži vrime,za sve ostalo je lako
 
Pa i ja se naravno nadam da neće bit kiše. Malo me je spizdila ta prognoza, ali ako tako brljaju onda super :dance:
 
imam ja kišnih kombinezona u ponudi