Happy 2007

KAZE

New member
Pozdrav.
Pošto od nekih od vas imam brojeve telefona a od nekih nemam, onda mislim da mi je ovako najlakše da svima prisutnima zaželim SVE NAJBOLJE I PUNO SREĆE I USPJEHA I PUNO SIGURNIH KILOMETARA NA SVOJIM LJUBIMCIMA U NOVOJ 2007 GODINI.ODNOSNO NEKA VAM SE ISPUNE SVE ŽELJE I PLANOVI KOJE STE SI ZAŽELJELI.Na ovom forumu nas ima od svuda i pošto se nečemo svi vidjeti i profeštati , na Novogodišnju noć dignut ću čašu i nazdravit za sve vas. (y)
Lijep pozdrav i sve najbolje želi vam Dario i cijela ekipa KMS-a (y)
 
Hvala na ljepim željama. Također tebi i svima SVE NAJBOLJE U NOVOJ GODINI

Goran
 
Puno sreće,zdravlja,osobnog zadovoljstva i poslovnog uspjeha cijeloj ekipi od moje malenkosti :D :D .Bok.
 
....... da vam nova bude bolja nego stara  8)  (y)
 
SVE NAJBOLJE I PUNO SREĆE I USPJEHA I PUNO SIGURNIH KILOMETARA NA SVOJIM LJUBIMCIMA U NOVOJ 2007 GODINI (y) (y)
 
eto i ja se pridružujem

SRETNA VAM 2007 GODINA I SVE NAJBOLJE U NJOJ ŽELI VAM

dado 
 
.puno sretnih kilometara i http://www.icq.com/img/friendship/static/card_16961_rs.swf
 
SVAKO DOBRO U NOVOJ 2007. PUNO NOVIH MAKINJA I SRITNIH KILOMETARA  :vozi: :skuter: :bis: :bis: :bis:
 
da vam se ispuni sve ono kaj si sami zaželite...........puno zdravlja ljubavi i sreće i naravno SRETNA VAM NOVA GODINA  :D :D :D :D :D (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
 SVIMA AVAKO DOBRO U NOVOJ 2007, ŠTO VIŠE SRETNO PREĐENIH KILOMETA, A NAJVIŠE SVIMA ŠTO VIŠE ZDRAVLJA I SREĆE U ŽIVOTU !!!



:djed: :djed: :hura: :hura: :hura:
 
Takoder svim forumasima zelim sve najbolje u Novoj 2007 godini  (y)
 
svim seve najboje, neka nova godina bude bolja u svim pogledima i što više sretnih i bezbrižnih km :skuter:
 
Evo onda i od mene,svako dobro,zdravlja,ljubavi,sreće i ostvarenja svih Vaših dobrih želja,te puno lijepog vremena u sljedećoj godini (y) (y) (y)