Harley Prerade

arllen

New member
Mislim da bi bilo zanimljivo znat likove koji voze Harley-e, a iz iskustva znam da je malo onih koji svog ljubimca nisu bar malo dotjerali, pa bi bilo to zanimljivo vidjeti!!

  Ako tko ima Harley, Harley umbau (preradu), nek se javi....stavi svoju sliku HD-a
  Mislim da je ovo izvrsno mjesto za upoznavanje, a možda i kakav susret možda dogodine, kolko ja znam tog nema u Hrvatskoj, sad pitanje je ili nas je tak malo, ili nema nekog da nas okupi, ili nešt drugo???
  Da li tko ide na susrete Balaton HD, Faak am See (Vilah), susreti na kojima se ima što vidjeti....

  Pišite, možda o dijelovima, za prodaju, adrese, ....

  Ja ču za početak stavit slike svog HD.
 
arllen said:
Mislim da bi bilo zanimljivo znat likove koji voze Harley-e, a iz iskustva znam da je malo onih koji svog ljubimca nisu bar malo dotjerali, pa bi bilo to zanimljivo vidjeti!!

  Ako tko ima Harley, Harley umbau (preradu), nek se javi....stavi svoju sliku HD-a
  Mislim da je ovo izvrsno mjesto za upoznavanje, a možda i kakav susret možda dogodine,
kolko ja znam tog nema u Hrvatskoj, sad pitanje je ili nas je tak malo, ili nema nekog da nas okupi, ili nešt drugo???
  Da li tko ide na susrete Balaton HD, Faak am See (Vilah), susreti na kojima se ima što vidjeti....

  Pišite, možda o dijelovima, za prodaju, adrese, ....

  Ja ču za početak stavit slike svog HD.
Pa jel nema HOG svake godine susret u Novom Vinodolskom? Ili tamo negdje? :misli:
 
Ima Hog-a, sam mislim da je to sve skupa nikud nikam.... ovi u forticaru mi izgledaju neozbiljno!!! a sad o tome kolko znaju?? bez zamjere,ako sam nekog uvrijedil, ali je to moje mišljenje.
Novi Vinodolski, spominjal se je prvi i zadnji put prije 3 ili 4 god. kad je forticar počel radit. Onaj šef mislim da se je zval Danijel im je bil stvarno OK. i trudil se oko HOG-a, i nekakva druženja je organiziral, videl sam se s njim i Sandijem u Austriji, Faak am See-u, riječi pohvale..
 
arllen said:
Ima Hog-a, sam mislim da je to sve skupa nikud nikam.... ovi u forticaru mi izgledaju neozbiljno!!! a sad o tome kolko znaju?? bez zamjere,ako sam nekog uvrijedil, ali je to moje mišljenje.
Novi Vinodolski, spominjal se je prvi i zadnji put prije 3 ili 4 god. kad je forticar počel radit. Onaj šef mislim da se je zval Danijel im je bil stvarno OK. i trudil se oko HOG-a, i nekakva druženja je organiziral, videl sam se s njim i Sandijem u Austriji, Faak am See-u, riječi pohvale..
Forticar... Ne znam, davno sam upoznao nekog lika koji je tamo radio, i nije mi se dopao. Ne sjećam se imena, al ak su svi takvi... Hvala, ali ne hvala. I ako uzmemo u obzir ljude viđene na Herleyu u Hrvatskoj, barem 80% ih nema veze sa nekim svijetom motora. Na žalost! NHF!
 
Ajde Harley-evci, dajte malo izbacite slike svojih motoriča,....vidim po oglasniku se prodaju, al ne kužim zašto slike ne stavite??? 
 
prije svega voziš pravog ljepotana . gledala sam slikice koje si tu stavio i pasla oke  :mrgreen:
nemoj krivo shvatit al jednostavno kad vidim ovakvo nešto blenem .
drugo moja malenkost se slaže sa shonyinom izjavom da ima mnog ljudi u hrvatskoj koji voze harleye a nemaju nikakve veze općenito s motorima . mislim osobno da bi ja mogla više pametnih reč od takvih . uglavnom dajte stavljajte još slikice jer ja želim pasti oke  :mrgreen: ne se sramit
 
Nina-8 said:
prije svega voziš pravog ljepotana . gledala sam slikice koje si tu stavio i pasla oke  :mrgreen:
nemoj krivo shvatit al jednostavno kad vidim ovakvo nešto blenem .
drugo moja malenkost se slaže sa shonyinom izjavom da ima mnog ljudi u hrvatskoj koji voze harleye a nemaju nikakve veze općenito s motorima . mislim osobno da bi ja mogla više pametnih reč od takvih . uglavnom dajte stavljajte još slikice jer ja želim pasti oke  :mrgreen: ne se sramit
Evo pa pasi okice.
Moj uži izbor! :mrgreen:

http://www.chicacustomcycles.com/

http://www.cyrilhuze.com/

I moj favorit :naklon:
http://www.exilecycles.com/
 
Evo jedne slikice za zekicu. i njene okice..
   
  Rev Tech 1900ccm, 250 guma,.   (slikice)
  Doduše nije moj motor, prijateljev je, ručna je izrada, mogu reči da sam i ja kod slaganja učestvoval.
  Motor se prodaje za 32000 eura. Nov je. No bude toga još, o tome više poslije Nove Godine.

 
 
Ma lik je sigurno najjači frajer u selu!  :LOL:

Kaj se tiče teme: dobro je smišljena ali se bojim da realizacija iste neće uspjeti jer je malo ljudi u HR koji posjeduju Harly-Davidson motore, ali da se s njima istinski i služe. Obično im služe za šminkanje po gradu.
Prerade tih motora su za obične smrtnike, u HR,  daleko preskupe, nažalost.  :(
 
shonyo said:
Forticar... Ne znam, davno sam upoznao nekog lika koji je tamo radio, i nije mi se dopao. Ne sjećam se imena, al ak su svi takvi... Hvala, ali ne hvala. I ako uzmemo u obzir ljude viđene na Herleyu u Hrvatskoj, barem 80% ih nema veze sa nekim svijetom motora. Na žalost! NHF!
:misli: pa skoro pa je tako, znam ih nekoliko koji idu po susretima, ali ih nema na forumu, više voze van nego po hrvatskoj, i uglavnom im se život svodi na dvije stvari posao - motor.
 
arllen said:
Evo jedne slikice za zekicu. i njene okice..
 
  Rev Tech 1900ccm, 250 guma,.  (slikice)
  Doduše nije moj motor, prijateljev je, ručna je izrada, mogu reči da sam i ja kod slaganja učestvoval.
  Motor se prodaje za 32000 eura. Nov je. No bude toga još, o tome više poslije Nove Godine.

 
eeeeeeee ovo me stvarno iznenadilo . pravo malo remek djelo ste složili . svaka čast.ovo je stvarno lijepo čudo  (y)
 
weisslucky said:
evo nekaj za okice
nice werry nice . posebno mi se sviđaju zadnja dva  :D
 
shonyo said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: jebate patak pa ovo nebi mogla ni dokučit  :LOL: :LOL: :LOL:
ps : nisam mogla vidjet prva dva motora s onih linkova jer mi neče otvarat nekaj zeza dulje vrijeme . onaj drugi , odnosno zadnji s trečeg linka , tvoj favorit nije loš .  :mrgreen: