Hayabusa-netko, nešto?

Status
Not open for further replies.
crna71 said:
zašto bi morao , tko ti to trubi nebuloze , do sad nam ni jedan motor nije trošil ulje , ni fzr ,ni gpz 750 ,ni vfr , ni zzr , ljudi svašta trabunjaju , od izmjene do izmjene a to je oko 6000 km pa i više nije ni kap dolita pa nije nikakvo  čudo da nisi ništa trebao dotakat , nekima to još nije jasno da se na nekim motorima ne dotače , neka potrošnja od pola deci koja je zanemariva uopće nije vrijedna spomena , ni frend na zx12 r nije nikad dotakal , jednostavno imaš dobar motor  (y)
(y) :mrgreen:
 
crna71 said:
Jednostavno si proziran i dosadan sa svojim upadicama i svaki moj post izgleda pratiš, kaj si dobil od nekog direktivu ili ne smiješ doma ženi lamrat pa ovdje isfuravaš svoje frustracije , još jedanput okani me se
kaj ti ni dobro :misli:
 
danijel044 said:
:yes:  paaa to ti je dRRug  Merlin  samo piše sa ženinog accounta
  :misli:
 
crna71 said:
  :misli:

e merline crni merline jesi valaj komad govedine i to one stare ofucane zlundre  :jesus:  okani se crnkinog profila ostat ces i bez njega pa ces samo jajca ceskat  :jesus: 

..e da,  nikako da te pitam, jel crna dobila salmonelu od stari jaja  :mrgreen:
 
Molim vas da ne spamate ovdje...zaista me zanima jel ovaj motot bio Kresin prije, da se niti ne trudim onda :misli:
@merlin...naporan si
 
KING RR said:
e merline crni merline jesi valaj komad govedine i to one stare ofucane zlundre  :jesus:  okani se crnkinog profila ostat ces i bez njega pa ces samo jajca ceskat  :jesus: 

..e da,  nikako da te pitam, jel crna dobila salmonelu od stari jaja  :mrgreen:
:LOL:
 
Napišem forumašu da nije čudno da mu motor ne troši ulje i onda se na moj post nadovežu dušebriznici sa svojim postovima i onda ja spamam temu , ajde već jedanput odjeb,,, od mojih postova i držite se teme
 
Uf nezgodne naravi..
No dobra 'akcija' sve rijesava
Probaj nac,nikad se ne zna..bozic je :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
Odustajemo od buse... Idem po uber hondu :mrgreen:

A jeste razmisljali o kawi gpz 900r  :misli:  To je motorcina..ima kila a ne kao ovi danasnji sto ih vjetar prekrene sa nogara, vrhunski ovjes, kocnice da ni ne spomenem..uzbrdo sa stotke staje za 114 metara, gume mozes naci na svakom cosku, masina puca od snage..nema puno deklariranih konja no ipak su to oni stari konji.. ovih pola sto nisu pokrepali zakucaju kazaljku na stotku za 12,5 sekundi (ak ne klizi kvacilo)  :wink:  Ulja dok stoji ne trosi nista, mozda dnevno iscuri deci na brtvama deklova, ali to je nevazno jer ionako preljevaju karburatori pa je nivo stalno isti...  :mrgreen: 
Kakva hayabusa, i neke honde...900r je zakon  8)
 
Status
Not open for further replies.