Hayabusa VS gsxr 1000 k5

Oggi

New member
Koje su prednosti Hayabuse kad ima cak i manje konja, mislim sem krajnje brzine jer postoji neki kvalitet ovog motora koji ga stavlja ispred klase 1000 ili ga ljudi kupuju cisto da pise 1300 na njemu? verujem da bi k5 bio brzi na trkackoj stazi...?
 
prijatelju, moje misljenje je da su sjebali kad su stavili ono R na hayabusu.
Hayabusa je motor van svih gabarita i klasa.
Mislim da ti sma izgled motora govori sve o njima.
 
Grawe RR said:
Hayabusa je motor van svih gabarita i klasa.

ziva istina. precerano perverzan motor koji ima i ubrzanje i konacnu brzinu EXTRA visoku.
ne znam tehnicki da ti kazem prednosti, ali vjeruj mi da ovoga drugoga sto si pomenuo nebih ni pogledao pored Hayabuse ;)
 
Jesi ti kupio onog buldoga il nisi ?
 
gigi said:
Jesi ti kupio onog buldoga il nisi ?

trebalo bi do ponedjeljka da bude u mom vlasnistvu AKO sve prodje kako treba, jer sam u nekim pregovorima jos...
pohvalicu se ja cim(ili ako) ga uzmem ne brigaj ;)
 
gigi said:
Jesi ti kupio onog buldoga il nisi ?

možda se predomislio pa uzo koker-španijela...
 
vecicrnogorac said:
Grawe RR said:
Hayabusa je motor van svih gabarita i klasa.

ziva istina. precerano perverzan motor koji ima i ubrzanje i konacnu brzinu EXTRA visoku.
ne znam tehnicki da ti kazem prednosti, ali vjeruj mi da ovoga drugoga sto si pomenuo nebih ni pogledao pored Hayabuse ;)

:cry: :dobar: ovog drugog sto je spomenuo sigurno nisi probao pa ne znas sto govoris... :wink:
 
gepeze said:
vecicrnogorac said:
Grawe RR said:
Hayabusa je motor van svih gabarita i klasa.

ziva istina. precerano perverzan motor koji ima i ubrzanje i konacnu brzinu EXTRA visoku.
ne znam tehnicki da ti kazem prednosti, ali vjeruj mi da ovoga drugoga sto si pomenuo nebih ni pogledao pored Hayabuse ;)

:cry: :dobar: ovog drugog sto je spomenuo sigurno nisi probao pa ne znas sto govoris... :wink:

Pa on ti je Veći Crnogorac, njemu litra mala...možda je neki Gashin rođo :mrgreen:
 
ne znam tehnicki da ti kazem prednosti, ali vjeruj mi da ovoga drugoga sto si pomenuo nebih ni pogledao pored Hayabuse Wink
vidim ja da ti stvarno tesko da si ih probao pa na osnovu toga zaklucujes jer Busa ima manje konja a posto je onoliko glomazna ne verujem da je brza, bice da nju i kupuju "veliki crnogorci" samo da budu jos veci :D
 
Oggi said:
vidim ja da ti stvarno tesko da si ih probao pa na osnovu toga zaklucujes jer Busa ima manje konja a posto je onoliko glomazna ne verujem da je brza, bice da nju i kupuju "veliki crnogorci" samo da budu jos veci :D
Brža je brža. Nije sve u snazi, ima nešto i u aerodinamici!
 
Medo said:
Brža je brža. Nije sve u snazi, ima nešto i u aerodinamici!
I to ne nešto, nego ako se dobro sijećam oko 92% snage motora se troši na savladavanje otpora zraka, a ostalo na otpor kotrljanja.
BTW: Oggy - pitanje ti nije baš na mjestu jer uspoređuješ različite klase motora - busa je rađena za cestu, a ne za stazu....
 
vecicrnogorac said:
Grawe RR said:
Hayabusa je motor van svih gabarita i klasa.

ziva istina. precerano perverzan motor koji ima i ubrzanje i konacnu brzinu EXTRA visoku.
ne znam tehnicki da ti kazem prednosti, ali vjeruj mi da ovoga drugoga sto si pomenuo nebih ni pogledao pored Hayabuse ;)


Crnogorac moras mi preporucit par mjesta za izac i za klopat u Podgorici.
14.09. dplazim na EP u kosarci.
 
BTW: Oggy - pitanje ti nije baš na mjestu jer uspoređuješ različite klase motora - busa je rađena za cestu, a ne za stazu....
Ok, ja sam i pitao jer ne znam da li je brza ili ne, i na kraju na nekom putu tipa magistrala uz more ili tako nesto, znaci i krivine i sve, koji bi bio brzi???
Ne mislim na krajnju brzinu nego na ubrzanja, kocenja, dakle voznju po zavojima...
 
Oggi said:
BTW: Oggy - pitanje ti nije baš na mjestu jer uspoređuješ različite klase motora - busa je rađena za cestu, a ne za stazu....
Ok, ja sam i pitao jer ne znam da li je brza ili ne, i na kraju na nekom putu tipa magistrala uz more ili tako nesto, znaci i krivine i sve, koji bi bio brzi???
Ne mislim na krajnju brzinu nego na ubrzanja, kocenja, dakle voznju po zavojima...
A to je stvarno toliko bitno? S kim se mislis utrkivati? :shock:
 
Pa to je po meni na kraju drugačija koncepcija motora!
Al ne znam u principu uopće,čemu usporedba!? :neznam:
 
Busu moš usporedit sa 12-ticom ili xx-om!!
K5 sa 10-om,yzfR1,cbr 1000!!
Ako pak baš očeš uspoređivat Busu sa K5 ili K4 iliK3-K1.Busa je sportski cestovni motorić "udobniji" za vožnju po cestama,ali nikako sporiji od čistih "R"-ova (ako te ne muče stotinke sekunda na ubrzanjima)
Brži od spomenute dvojke po cestovnim zavoima je onaj koji od vozača ima veče kuglice.Oba motora pružaju toliko koliko niko od nas amatera nemože iskoristit.Točka.
 
Pa to je po meni na kraju drugačija koncepcija motora!
Al ne znam u principu uopće,čemu usporedba!? neznam
pa to me i zanima koji je u cemu bolji? kao kada se uporedjuje npr enduro i neki R, ovaj je bolji za ono, ovaj za ovo, pa me zanima koje su Busine prednosti?
Busa je sportski cestovni motorić "udobniji" za vožnju po cestama,ali nikako sporiji od čistih "R"-ova (ako te ne muče stotinke sekunda na ubrzanjima)
npr, nisam znao da je Busa prakticnija za cestu od Rova jer mi motor deluje preglomazan???
A to je stvarno toliko bitno? S kim se mislis utrkivati? Shocked
a i ne mislim nikako ja da se trkam niti da je to toliko bitno nego me cisto zanima
 
Ako se želiš naganjati po stazi onda ćeš kupiti K5 ali ako se želiš udobno voziti na dulje pruge (može i sa suvozačem) onda ćeš kupiti Hayabusu.
 
Cigara said:
Busu moš usporedit sa 12-ticom ili xx-om!!
K5 sa 10-om,yzfR1,cbr 1000!!
Ako pak baš očeš uspoređivat Busu sa K5 ili K4 iliK3-K1.Busa je sportski cestovni motorić "udobniji" za vožnju po cestama,ali nikako sporiji od čistih "R"-ova (ako te ne muče stotinke sekunda na ubrzanjima)
Brži od spomenute dvojke po cestovnim zavoima je onaj koji od vozača ima veče kuglice.Oba motora pružaju toliko koliko niko od nas amatera nemože iskoristit.Točka.

:naklon: