HD vec skida cilindre MV Agusti

nixy

New member
http://www.thebikergene.com/sportsbikes/will-mv-agusta-survive-long-enough-to-deliver-a-675cc-3-cylinder-tamburini-masterpiece/

sad na 3 za godinu dana na 2  :LOL: :LOL:

salin se.... oni su to razvijali i prije nego ih je preuzeja HD (ako ih je preuzeja)....

pa ono ... sto mislite dali ce to bit mozda malo "komercijalniji" motor od F4...

:misli: :misli:
 
nixy said:
pa ono ... sto mislite dali ce to bit mozda malo "komercijalniji" motor od F4...

..teško..ipak je to ime stvarano godinama...za donekle "komercijalne" stvari imaju Buell...
 
tommo21 said:
..teško..ipak je to ime stvarano godinama...za donekle "komercijalne" stvari imaju Buell...

ma nece HD imat jako utjecaja... tu u tekstu se spominje da dolazi novi partner  a to se vjerovatno mislin HD...

nego predvidjaju (zelja im je) da bi mogli prodavat 20 ak tisuca komada godisnje tog novog 3-cilindrika...

a neznam bash da ce to bit moguce ako ostanu sadasnje cijene..... :palacdolje: :palacdolje:
 
bit će sigurno puno skuplje, a ova 3 cilindra su baš bzvz
 
na kraju če i agusta biti čoper....

pih...ionako i nije za ništa drugo
 
meni je ovo odličan motor bar na skicama, mislim ako ga dobro slože(a hoče) i stave neku normalnu cijenu, mora biti skuplji od japanaca nek košta kao i 848
 
pametno, sad vise nece bit u dugovima... ovo ce bit ko 848 u ducatiu
 
Nastavak trdicije , pa 50-ih i 60-ih MV 500 GP su imale trocilindrične motore .
 
Živi bili pa vidjeli šta će biti s toga ali sam siguran da će napravit pravu pilu,ali i mislim da će joj i stavit ljepu paprenu cijenu.
 
zadnja vilicaje sa bimote DB6 svjetla sumi isto poznata ali se ne mogu sjetiti sa čega
inače mi je solidan ovaj PS iako bi više volio vidjeti jednostruku vilicu straga
 
mv_agusta said:
zadnja vilicaje sa bimote DB6 svjetla sumi isto poznata ali se ne mogu sjetiti sa čega
inače mi je solidan ovaj PS iako bi više volio vidjeti jednostruku vilicu straga

svjetla su kombinacija 1098 i CBR 1000
 
CroKick said:
svjetla su kombinacija 1098 i CBR 1000

nope, nego desmosedici RR  8)

a tak, zgodno je al nije mi to agusta... (ovaj ps) al jedva cekam da vidim kaj budu zmislili  (y)
 
ja mislim da če se jako malo razlikovat od F41000 možda neke sitnice
nadam se da sam u krivu i da će dizajnom taj motor biti nešto neviđeno i najbolje na tržištu što je moguće jer ako pogledate F4 to je dizajnirano '98 i još uvjek izgleda bolje od svega na tržištu :D
 
mv_agusta said:
ja mislim da če se jako malo razlikovat od F41000 možda neke sitnice
nadam se da sam u krivu i da će dizajnom taj motor biti nešto neviđeno i najbolje na tržištu što je moguće jer ako pogledate F4 to je dizajnirano '98 i još uvjek izgleda bolje od svega na tržištu :D
Talijani su majstori dizajna,ali ne treba pretjerivati. Steta da ne prave dobru mehaniku,kao i plastiku.  :wink: