Hello Pending

Status
Not open for further replies.

sfreak

Active member
Došao sam i ja da vidim šta se tu događa tako da ne gledam stalno brata kako visi po forumu. Vozio sam Hondu Bali (lijep motorčić, imao je dobar čup), ali stari ga je prodao :cry: :cry:
Sada svake prijestupne vozim Piaggio Liberty 200 i time kršim zakone čim sjednem na njega jer znate imam samo 14 god. :mrgreen: :mrgreen:
A sve ostale dane vozim bicikl Fuji Nevada (dobro ide po prednjem). :mrgreen:
Sanjam o KTM Duku II, a do tada bi mogao vozit i Apriliju MX 125 SM, ali ništa od toga. :cry:
 
cro to tvoj burazer?

bokic :hello:
 
Bok!!!!
 
ha,ha evo ja sam mu brat, i to vam je onda doma vječita svađa šta je bolje KTM Duke ili sportski motori. Mogu vam samo reć da se i meni taj Duke jebeno sviđa ali samo on ništa drugo od takve vrste motora!!!
 
Dobrodosao. :)
 
KTM fan said:
Došao sam i ja da vidim šta se tu događa tako da ne gledam stalno brata kako visi po forumu. Vozio sam Hondu Bali (lijep motorčić, imao je dobar čup), ali stari ga je prodao :cry: :cry:
Sada svake prijestupne vozim Piaggio Liberty 200 i time kršim zakone čim sjednem na njega jer znate imam samo 14 god. :mrgreen: :mrgreen:
A sve ostale dane vozim bicikl Fuji Nevada (dobro ide po prednjem). :mrgreen:
Sanjam o KTM Duku II, a do tada bi mogao vozit i Apriliju MX 125 SM, ali ništa od toga. :cry:


napokon imam vršnjaka na forumu!! :cool:
bok!!!!
 
Status
Not open for further replies.