Hells Angels MC 16.8.2008. Zagreb

Added to Calendar: 16-08-08

REDWHITE

New member
Pozivamo Vas na HELLS ANGELS MC CROATIA MOTOSUSRET koji će se održati u subotu 16.8.2006. u našem clubhouseu u Sesvetama-Zagrebu, Sesvetska Cesta 73, sa početkom u 15h. Fešta do jutra, dobrodošli! Vidimo se!
Hells Angels MC ZAGREB Croatia
http://hells-angelscroatia.com/

 
Evo bila...i bilo je super (y)

Atmosfera, dosta ljudi, svi dobre volje, upoznali Ivana iz Češke, srela ljude koje dugo nisam vidjela, nasmijali se...sve u svemu vrlo ugodno druženje (y) (y)
 
Došla ošla niš mi nije jasno  :misli: valjda bu mi neko objasnil, prirodna plavuša. :shock:
 
evo iskreno, najozbiljnije i bez zajebancije, onaj ko još jednom napiše da ga zanima, uz bann će dobit i lampu od skenera u guzicu.

onaj ko zna će reć, pa ćemo svi bit informativno zadovoljeni...

haha
 
cdawg said:
evo iskreno, najozbiljnije i bez zajebancije, onaj ko još jednom napiše da ga zanima, uz bann će dobit i lampu od skenera u guzicu.
onaj ko zna će reć, pa ćemo svi bit informativno zadovoljeni...

haha

sad će pederi reći pusta obećanja  :mrgreen:
 
cdawg said:
evo iskreno, najozbiljnije i bez zajebancije, onaj ko još jednom napiše da ga zanima, uz bann će dobit i lampu od skenera u guzicu.

onaj ko zna će reć, pa ćemo svi bit informativno zadovoljeni...

haha
,,PP majkaaaaaaaaaaaaaaaaa  :mrgreen:
,,et ja znam  8),
,,i ne kontam zaš se ljudi koji su bili na nekom susretu/partyu  "boje" napisati bilo kakav komentar(bio pozitivan,negativan il konstruktivan  (y) )  :misli:
 
Zorro said:
,,PP majkaaaaaaaaaaaaaaaaa   :mrgreen:
,,et ja znam  8),
,,i ne kontam zaš se ljudi koji su bili na nekom susretu/partyu  "boje" napisati bilo kakav komentar(bio pozitivan,negativan il konstruktivan  (y) )  :misli:

ne znam.. i meni to ide na kurac, al šta ćeš.

bojim se da nisam shvatio ovo pp majkaaaaaa..  :misli:

a ako ti već znaš, nemoj srat bezveze nego reci  (y)
nije valjda da se bojiš?
 
eto... bolje da si šutio  :palacdolje:
 
cdawg said:
a ako ti već znaš, nemoj srat bezveze nego reci  (y)
nije valjda da se bojiš?
nisam bio na tom susretu  8)  i samim tim nemam moralno pravo niti sam kompetentan pričati/pisati o istom  :wink:
 
Ja mislim da se tu nema šta reć sam plakat kaže sve pa vi komentirajte..
 
Zorro said:
nisam bio na tom susretu  8)  i samim tim nemam moralno pravo niti sam kompetentan pričati/pisati o istom  :wink:

e kolega... ne jebe tebe moral, nego nešto sasvim drugo i ozbiljnije...

kako bi ljudi rekli: nisi ti sam pao, tebe neko gurnuo

 
djekomax said:
Plakat je očajan,neki luđački a da nije to party za neke takve kao na slici!
Ovo ide u krivom smijeru :palacdolje:

Mislim da je totalno bedasto komentirat susret na osnovu viđenog plakata.

Pogotovo, ipak pričamo o HAMC