Help-za one koji su bili na moto-happeningu

mugen

New member
Ekipa,netko mi je popalio fotoaparat na Grobniku na na njemu sam imao slike prezentacije airbag jakne koju smo izveli.Ukoliko imate koji sliku sa tog događaja,molio bih vas da mi pošaljete emailom ili poštom,bilo kako... J... ga,malo nepažnje i eto problema.. :( :evil: 8)
 
Ajde da ovaj topic iskoristimo za još nešto, savjet svim posjetiocima Grobnika. Očigledno je da tamo operira neka ekipa. Sad na happeningu su nestala dva motora i prikolica, gume, topovi... ali ne mislim konkretno na happening nego općenito. Frendovi iz Italije su u dva navrata ostavili otključane kombije na par minuta i nestali im novčanici, dokumenti, kacige, itd. Prema tome čak i kad se okrenete na par sekundi moj je savjet da zaključavate vozila i po mogućnosti ne ostavljate ništa na vidljivom mjestu. Previše se toga događa da bi bila slučajnost.
 
mugen said:
Ekipa,netko mi je popalio fotoaparat na Grobniku na na njemu sam imao slike prezentacije airbag jakne koju smo izveli.Ukoliko imate koji sliku sa tog događaja,molio bih vas da mi pošaljete emailom ili poštom,bilo kako... J... ga,malo nepažnje i eto problema.. :( :evil: 8)

daj mi jaknu i neki motor da vozam pa ti izvedem takav let preko brda da će se pasija križat i psovat sam sebe =)
 
Lako je pričati s perspektive gledaoca-kao nije to ništa,malo letiš,padnes na jastuke i sl...ja to mogu bez problema i sl...puno ih je tako pričalo pa kad je došlo do idemo to napraviti....šipak..frka...pa baš nemam vremena hahaha :wink: :wink: 8) 8) 8)
 
mate said:
Ajde da ovaj topic iskoristimo za josĄ nesĄto, savjet svim posjetiocima Grobnika. OcĄigledno je da tamo operira neka ekipa. Sad na happeningu su nestala dva motora i prikolica, gume, topovi... ali ne mislim konkretno na happening nego opc´enito. Frendovi iz Italije su u dva navrata ostavili otkljucĄane kombije na par minuta i nestali im novcĄanici, dokumenti, kacige, itd. Prema tome cĄak i kad se okrenete na par sekundi moj je savjet da zakljucĄavate vozila i po moguc´nosti ne ostavljate nisĄta na vidljivom mjestu. PrevisĄe se toga doga?a da bi bila slucĄajnost.

Nama (frendu) popalili kacigu i ruksak sa stvarima...
ISKRENO MU ZELIM DA MU KACIGA NE DONESE SRECU! :evil:
 
mugen said:
Lako je pričati s perspektive gledaoca-kao nije to ništa,malo letiš,padnes na jastuke i sl...ja to mogu bez problema i sl...puno ih je tako pričalo pa kad je došlo do idemo to napraviti....šipak..frka...pa baš nemam vremena hahaha :wink: :wink: 8) 8) 8)

vidim da ne poznaš ti mene i moje letove =)))
 
cuo sam i ja da grobnik cesto posjecuje jedna ekipa,koja kasnije prodaje kacige,topove i sl. imam informaciju da su s podrucja rijeke,pa potrazite svoje kacige i ostale stvari po oglasima u burzi.. www.ritelefax.hr
 
mugen said:
Lako je pričati s perspektive gledaoca-kao nije to ništa,malo letiš,padnes na jastuke i sl...ja to mogu bez problema i sl...puno ih je tako pričalo pa kad je došlo do idemo to napraviti....šipak..frka...pa baš nemam vremena hahaha :wink: :wink: 8) 8) 8)

stari moj uvijek ti ostaje onaj Mađar, koji voli sj**** asfalt, kad mu iscuri benzin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ja sam dosao u napast da skocim na hrpu slickova od nekih talijana :mrgreen: ali sam se urazumio, to su motoristi, ista obitelj, od njih se ne uzima. te koji kradu treba kamenovat javno tam na grobniku
 
foggy said:
ja sam dosao u napast da skocim na hrpu slickova od nekih talijana :mrgreen: ali sam se urazumio, to su motoristi, ista obitelj, od njih se ne uzima. te koji kradu treba kamenovat javno tam na grobniku

čuj Foggy, pa lijepo je Bool napisal to kaj vozimo motore ne znači da si moramo bit dobri :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , a gume su gume :twisted: :twisted:
 
ja se ipak slažem sa foggyem i mislim da među motoristima postoji određeni kodex i nepisana pravila...ovi koji popaljuju stvari na ovakvim druženjima,to nisu motoristi i nemaju veze sa nama..pravda je spora ali dostižna... :evil: :evil: :twisted: :twisted: 8)
 
ja se ipak slažem sa foggyem i mislim da među motoristima postoji određeni kodex i nepisana pravila...ovi koji popaljuju stvari na ovakvim druženjima,to nisu motoristi i nemaju veze sa nama..pravda je spora ali dostižna... :evil: :evil: :twisted: :twisted: 8)
 
Ja sam jedan od sretnika!

Neko se danas vozi na mom ganc novom kompletu Supercorsa ili ih prodaje.

Maznuli su ih iz šatora u kojem je spavalo četvero ( istina bog malo pijanih ) ljudi.

Kako bilo, ako ih vozi da bog proklizao u zavoju i skršio motor do jaja, a sebe izgulio ( ma nek ostane živ ), a ako ih prodaje, da bog da s tom lovom odvede svoj pičićna večeru i od iste oboje dobiju salmonelu.
 
LOOOOOOL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Perica neka Sasa potvrdi da one gume koje prodajem nisu tvoje :mrgreen: