high speed kaciga

Dek..Dadek

New member
kupujem novu kacigu,pa iako imam na umu par modela,voli bih da napišete Vaša cijenjena iskustva sa high speed kacigama.
pod time mislim ponajprije na aerodinamiku.
tnx :wink:
 
neznam dal se highspeed moze usporedit sa racing sljemovima

ali mislim da ti u obzir dolaze samo top modeli renomiranih proizvodaca
 
ako je aerodinamika  u pitanju  onda ovo  (y)  8)
 
Shoei X-spirit  - aerodnamika i mirnoća na većim brzinama do jaja  (y)
 
Shoei xr - 1000 isto odlicna i areodinamicna kaciga  (y)
 
Ja mogu komentirati onu koju imam AGV gp-pro, sad jel high speed ili ne, neam pojma , strasno mirna kaciga i na brzinama iznad dvije glave... 8)
 
ne znam niti jednu koja se definira kao high speed kaciga  :misli:
 
pa mislim da dadek nije mislil na kacige toga tipa (RX7,X-spirit,...........)  :misli:
 
KTM fan said:
pa na sta je onda mislio...

da znam onda bi naveo neke primjere kaj mislim  :wink:

valjda bu dadek napisal koje su to kacige high speed  :misli:
 
e baš te :mrgreen:

ma kontam nešto,X-spirit,RX-7 i tak,pa reko ak neko ima kakvu sugestiju i iskustva,skidam blokadu ove godine jelte,pa ono :mrgreen: :mrgreen:
 
imam Lazer fiberpro Maori, super i na većim brzinama 200+, standardno bučna, odlično leži na mojoj glavi, sve 5.. (y)
 
gigi said:
Shoei X-spirit  - aerodnamika i mirnoća na većim brzinama do jaja  (y)

isto bi mogo rec za Arai RX-7 8)
 
Dek..Dadek said:
e baš te :mrgreen:

ma kontam nešto,X-spirit,RX-7 i tak,pa reko ak neko ima kakvu sugestiju i iskustva,skidam blokadu ove godine jelte,pa ono :mrgreen: :mrgreen:
definitivno arai rx7 onda (y)
 
Dek..Dadek said:
e baš te :mrgreen:

ma kontam nešto,X-spirit,RX-7 i tak,pa reko ak neko ima kakvu sugestiju i iskustva,skidam blokadu ove godine jelte,pa ono :mrgreen: :mrgreen:

isprobaj i jednu i drugu i vidi ciji ti kalup vise pase, nemres fulat niti sa jednom niti sa drugom (y)
 
tak sam si(se) i ja brijo :mrgreen:
i još nešto:
Janko said:
imam Lazer fiberpro Maori, super i na većim brzinama 200+, standardno bučna,

volim da je bučnija,jerbo inače ne čujem niš oko sebe,a to me dekoncentrira nekak...
da ne spominjem kak ne čujem milozvuk topova,a za koj sam k.onda istrpo pare za njih... :mrgreen: :mrgreen:
 
Shark RSR2 ili Suomy Extreme! Pogledaj broj vozača na motogp i superbikeu koji ih nose i sve će ti bit jasno. Naravno, i Arai je super, ali skuplji dosta od sharka i suomyja.