Hilclimbing 25.-27.06.10 Obersaxen (Švicarska)

rodorodo

Member
Da vidimo dali netko ide na Hilclimbing 25.-27.06.10 Obersaxen (Švicarska). Ja vjerovatno iz Zagreba krečem 26.06 rano ujutro tako da sam tamo naveće, direktno na feštu. Pojma nemam gdije ću spavat, ako bude mjesta u hotelu onda hotel a ako ne onda spavam na njivi u kampu. Ili na klupi u parti šatoru Haaa....
27.06. su finale. I maslim da je onda najinteresantnije. To traje do 16:00 sati.
U 16:00 sjedam na konja i gas doma. Vjerujem da sam ujutro do 03:00 h. doma.
To je samo ugrubo moj plan.
Zagreb- Obersaxen cca 830 kilometara.
:piva: živjeli
    Ako me žena pusti!????

http://www.hillclimbing.ch/
 
Termin smo malo pomaknuli. Ipak se ujutro 25.06.10 oko 06:00h. kreće.
Napokon malo pobjeći iz Zagreba.
 
Rado bi ti se priključio ali nažalost...  :neznam:

u biti zavidim ti...  :mrgreen: (y)
 
Evo i par sličica!
Ujutro u 6:00 sati našli smo se pred hotelom Antunivič, popili kavu i gas: Ljuljana, Trst, Venecija, Milano, Lugano, St. Gotthard tunel, Obersaxen.
Bilo je ludo i nezaboravno, nemogu vjerovat da niti jedne Hrvatske tablice nisam sreo u Obersaxenu. To se treba vidijeti i doživiti: luđaci, mot frikovi, svi pijani i svi se ludo zabavljaju. Budete vidijeli slike, a slika govori više od 1000 riječi.

Malo o putu:
Prvo kad smo krenuli primjetili smo da lanac jede stražnju gumu. Mislili smo šta sad???  :misli: Spustili smo se u Trst pronači moto servis šta i nije bio problem s obziom da su talijani motorizirani. Talijan nam je rekao da je to do gume a ne do lanca, da se ne brinemo, samo gas.(Michelin guma nije za Apriliu Pegaso, barem ne ta vrsta koja je montirana na motor).No dobro nije nam bilo svejedno, uvjek (barem mene) pratio je osjećaj nelagode.Šta ako stražnja guma pukne na 150, gdije će kolega odleit pod kamion ili bude preletio zaštitnu ogradu i iz kontra smjera ga bude pokupio neki Bugar natovaren starim vešmašinama?  :?

Druga slika: poslje Venecije na benziskoj i gruntamo šta sa gumom.

Treča slika: Ako netko treba ljubav nabrzaka eto i prijateljice. (kamiondžije i naši bauštelci trube ko ludi) Bilo me sram slikati s prednje strane! Ali kad sam prošao pokraj nje i pogledao na šta lići???? Katastrofa.. :shock:

Četvrta slika: Švicarska vinjeta košta 30€. na godinu dana, nemože se kupiti na 2-3-10 dana. Sad kad se bude išlo bilo gdije u Europu svi putevi vode preko Švicarske Haaa....
 
Napokon u Obersaxenu! Guzica mi je utrnula do gore, Zagreb-Obersaxen 860km. Ali vrijedilo je. S U P E R.
 
Prvo me začudilo " kako je to strmo" ?? Ja se nebi usudio ni na sanjkama spustiti odozgora. S T R Š N O
 
Cijeli dan je bio super zanimljiv i pun smjeha, kako lete sa i bez motora, neki lete i preko ograde ali nitko nije uspio da se popne na vrh brda. (to je nemoguće). (y)
 
Poslje ludog dana došlo i vrijeme da se lagano potraži hotel. Relativno brzo smo pronašli hotel šta u Švicarskoj nije neki problem, svako selo ima barem 5 hotela.Je da su svi opremljeni kao u 60-70 godinama ali su čisti i uredni..
Ujutro dobar doručak i gas za Zagreb. Opet preko Oberalppab (prevoj) na kojem ima još uvjek snjega. Super priroda. (y)
 
super slike i tekst ! (y) , jos kad si najavio događaj na forumu, bilo mi je žao što nemam priliku otić, a sad pogotovo. Prerade su prejake  :)
 
Sad mi jasno zakaj sam bezuspiješno pokušavao nači ekipu da napravimo jedan Hr hillclinbing..  :mrgreen: (y)